Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Margot Robbie-ra akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Margot Robbie-ra akkor is felfigyelnétek ha a Subway-ben lenne a pénztáros?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikkben, hogy mielőtt befutott volna, mint színész, a tinédzser évei alatt a Subway-ben dolgozott, Ausztráliában. Nyilván akkor nem pont úgy nézett ki mint most, amikor a vörös szőnyegen csillog, mint egy ismert színésznő, de az alap külsejével?


Ti felfigyeltetek volna ra?Szerintetek akkoriban mint no name pénztáros lanyon megakadt rajta az emberek szeme?



2022. nov. 16. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen. Nekem nőként megakadt volna, vannak tipikus emberek, akik mindenféle vörös szőnyeges csillogás nélkül is magukra vonzzák a tekinteteket, na ő szerintem pont ilyen.
2022. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szintén nő vagyok.

Biztos hogy igen. Nézzétek meg az I, Tonya filmet. Aki ilyen béna hajjal (sárga kóc + az a frufru), ilyen ízléstelen, harsány bohócsminkkel is szép, az szép. Az a szép. Nem az átoperáltak meg a filterezettek.

2022. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Én igen, de a Gyakorizók jelentős része nem. Tudod miért nem? Mert itt olvasom folyton, hogy manapság csak a diplomás nők értékesek, melós lánnyal nem kezd pasi.
2022. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
A (nagyon)szép lányokat ki szokták menteni az ilyen munkahelyekről.
2022. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Volt régebben egy kérdés, amiben a pasi leírta, hogy milyen finom kislányt látott dolgozni egy boltban, és nem értette, hogy egy olyan valódi szépség, minek csinálja, mikor bármilyen pénzes pasit foghatna, és soha többé nem kéne melóznia.

A pasit, a kérdezőt, anyázva tépték szét a trollok, és kifejtették, hogy sok szép nő inkább a gyártósoron hal meg, de nem adja el magát, mert nem szajha.

2022. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Pontosan akkor gyönyörű egy no ha a piacon is gyönyörű… nagyon sok modellt az utcán fedeztek fel…

Van sok celeb aki csak azért jó no az emberek szemében mert ez van a szájukba rágva… amúgy tok átlagosak, pl jennifer lawrence…

Angelina Jolie-t(a fiatalt) megnéznéd keleti pályaudvaron? Igen


4, ha férfi által gondolod, akkor a legtöbb no valóban képes bárkivel összefeküdni, de van mondjuk egy 5 százalék aki nem

Karrierhez meg sajnos nem elég a külső, amiből egy no meg tud gazdagodni

2022. nov. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom, ki az, de egy Subway-pénztáros nő is simán talál magának pasit, ha nincsenek irreális igényei és egy kicsit is normális. Csak férfiaknak jóval nehezebb ilyen "senkiként" a csajozás.
2022. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Azért egy jó kiállású, szép vonású férfi nem a senki kategória. Óriási előnnyel indul ő is az élet nevű vetélkedőn. Már az óvónénik is kedvesebbek, elnézőbbek vele, aztán a tanítónénik és így tovább.

6

Nem kimondottan összefekvésre gondoltam. De adott egy szép, szorgalmas, kedves fiatal lány. Hamarabb szemet szúr másoknak, akár egy nőnek is és egyengetheti a lány útját.

2022. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom egy no hogy egyengeti egy másik no útját

Egy kimagaslóan szép lány már általános iskolás kora óta ki van téve a női gyűlöletnek, a tanárok is szivatni fogjak mert féltékenyek

És ha pl az a nagyon szép lány introvertalt és nem törtető akkor saját magának nehezen fog tudni pénzt keresni meg ha gyönyörű is

Férfivel valóban bármikor eltarthatná magát és ahogy irtam a nagyon szép nők 95 százaléka pénzes pasit is választ

Van viszont pl olyan mentális beteg gyönyörű lány, akiért haldokolnak a férfiak de mivel ő nem tud kapcsolatban lenni, így átlagos életet él pedig lehetne a luxusban is… ilyen is van

2022. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

9

"Nem tudom egy no hogy egyengeti egy másik no útját"

Szimpátia alapon. Felfigyel rád, javasol, másoknak beajánl, jótanáccsal segít.

Ő lehet a tanárod aki kiemelt figyelemmel kíséri az életedet, lehet a főnököd, a szomszédod, egy nagynéni, bárki aki tapasztaltabb vagy befolyásosabb jelen időben nálad.

Az emberek nem csak anyagiakért, vagy szexért segítenek bizonyos embereken (állatokon), hanem a jó érzésért cserében.

2022. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!