Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Irigy" vagyok, mert . Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Irigy" vagyok, mert . Mit tegyek? Néhány kedves szót várnék néhány "sorstárstól".

Figyelt kérdés

A párommal több mint 3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, azt hiszem ő az a nagybetűs Ő akit a nők éveken keresztül keresnek...

Megtaláltam benne a barátnőt, a társat, a biztonságot, a partnert, az ideális férj jelöltet...mindent.

Sajnos távkapcsolatban élünk egy éve, egyetem miatt...Az első év távkapcsolat jól ment, rengeteget beszéltünk, voltunk egymásnál, figyeltünk egymásra. A nyáron rengeteget voltunk együtt, nyaralás, minden tökéletes volt. Most visszamentünk mindketten oda, ahol egyetemisták vagyunk, hiányzik.

Van egy nagyon jó barátnőm, akinek van egy csodálatos párja. Az ők szerelmük a miénkre emlékeztet (mást nem tudok aki ennyire rajongásig szeretné a másikat, akik ennyire édesek együtt). Mostanában sokat lógtam velük, annyira édesek én meg olyan "irigy" vagyok. Persze nem nagyon rossz értelemben, hanem úgy fáj, hogy nem lehet velem a párom. Nekik olyan jó (és én ezt nem is akarnám elvenni tőlük) csak ilyenkor annyira hiányzik a párom...nekünk meg még 2 évet kell várnunk erre. A szívem szakad meg sokszor...éreztetek valaha hasonlót?

Megvigasztaltok?


2010. szept. 29. 18:19
 1/10 Moszuke ***** válasza:

húha.. nem épp a legjobb helyen keresed a vigaszt. de én leszek olyan kedves és nem forgatom benned a kést.


kitartás!

2010. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is igy érzek sokszor, pl én már nagyon szeretnék gyereket és irigy vagyok másokra és a tesómra,hogy nekik már van nekem meg még nincs,pedig ez természetes dolog,csak nem nekem.Szépen már mindenröl lemondok ami másnak természetes nekem nem.Nekem minden pénzbe kerül,semmit nem kaptam és kapok ingyen.
2010. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jajj igen...azt elfelejtettem belém rugók kíméljetek!!!:)
2010. szept. 29. 18:28
 4/10 A kérdező kommentje:
18:28 remélem kialakul minden, időben. Türelem, remélkük meghozza a gyümölcsét
2010. szept. 29. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:
egyet mondok: Várj! Ha minden úgy van ahogy leírtad, várd ki, én várnék még 4 évet is.
2010. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én várok...sőt, én is várnék még négyet is...csak néha annyira nehéz, néha annyira fáj az a rohadt távolság...

Bennük magunkat látom, így még jobban hiányzik a párom...ma hazajöttem és csak néztem ki a fejemből, nem találtam a helyemet...plusz ma felhívott és kiderült hétvégén nem találkozhatunk...néha annyira fáj...


Köszi a válaszod

2010. szept. 29. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:

(aláfestő zenének ajánlom: http://www.youtube.com/watch?v=zk99Z-GILOA)


25F vagyok. És várok. Várok valakire, akiről sajnos sejteni lehet, hogy nem lehet az enyém. Már 3/4 éve várok, persze voltak dolgok ez idő tájt.


Most arra várok, hogy legyen ideje rám, illetve rájöjjön, hogy hibázott. Mert első randin nem mondtam el neki mindent, ezt később kellett, és elhajtott azzal, hogy erre akkor kellett volna időm legyen. Pedig hibázott. Megmagyaráztam neki, és most várok, hogy rájöjjön: hibát követ el.

2010. szept. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ettől A zenétől rosszul vagyok, de amúgy kösz:P:D


Remélem tényleg rájön, ha hibázott...

2010. szept. 30. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseriteni de 2 ev nagyon hosszu ido........
2010. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 év távkapcsolatba kezdtünk egy már letelt, elég gyorsan, már "csak" kettő van:D
2010. okt. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!