Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon másabb fiúk jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon másabb fiúk jönnek be a lányoknak mint felnőttként amikor babát szeretnének?

Figyelt kérdés
Ha fiatalon a nagydumás, társasági, menő divatos fiúk jönnek be egy lánynak akkor később felnőttként is ilyen férfit fog választani férjnek, apukának?
2022. nov. 20. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az idő teltével változnak az értékrendjeik
2022. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2022. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lazy Lover ***** válasza:
81%
Azt vettem észre hogy igen
2022. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ahogy a pasiknal is
2022. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem.

Én eléggé félénk szorongásos nő vagyok, és tinikoromban is csak olyanokkal tudtam kapcsolatba kerulni akik értenek a nőkhöz, feloldják, bíztatják, rámenősek, tudnak csajozni, és a csendesrendesekkel akik a kezem sem merték megfogni mikor hazakisérnek, nem tudtam soha tovább lépni, én olyasmi vagyok aki szinte rászorul arra hogy a férfi vezet irányít, hogy most akkor megfogom a kezed, vagy, magátol megcsókol, nem szorong, és ilyenekre rendesen fel is nézek, rengeteg a haverjuk is, nem egy esetben pont banadavezér vagy alfa típusok, a szocializáltságukra lazaságukra, ami bennem nincs (mert én szorongós görcsölős szoc.zavaros vagyok)szinte csodálattal tekintek.

Csodálom ahogy tisztelik őket, ahogy a haverjaik oda vissza vannak értük(értem egy bnőm sem rajong, de más sem), ahogy meg vannak becsulve be vannak illeszkedve es mindenkinek szimpatikusak.



Nos felnőve annyit változtam hog, már vannam bennem lesz.rom tabletta, ami enyhítette a görcseimet már p nem akarok pasiknak kényszeresen megfelelni vagy, csicskulni, nem én vagyok már ma az, aki féltékeny egy kapcsolatban, hanem rám féltékenyek, DE ugyanugy nem tudok a csendes rendes pasikkal mit kezdeni akiknél még az megy pl hogy hetente ír hogy sziamizu és várja hogy én is gördítsem előre a kapcsolatot, aktivizáljam magam, legyek rámenősebb vagy bármi, még mai nap is a szocializált, irányítóbb dominánsabb nőkhöz értő alfatipusokkal vagyok, de már úgy, hogy le is nezem azt aki nem hajt rám, nem irányít, nem dominál, hanem szinte sültgalambként kezelne.


Hiáb nem valók alfák vagy nőcsábászok férjnek apának, én ugy vagyok vele hog, inkább mégis az ő génjeiket akarom látni majd a gyerekemben, legyen szocializált, rafinált, talpraesett, akinek rengeteg a haverja.

Azaz ha egyedul is maradnék majdan gyerekkel(ami csendesrendes jófiúkkal sincs kizárva!!!)akkor legalább úgy, hog, akkor is megérte, mert magas szép okos rafkós szocializált gyerekem lesz.


Az alfák rendszerint sikeresek nem csupán nők terén de társadalmi szinten is munkahelyen is.

2022. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

A nagydumás, társasági menő férfiaknak is vannak gyerekeik, ők is lehetnek jó apák, lásd pl.Dwayne Johnson, Will Smith stb.


Azt bírom, hog az ilyen irigy kis incelek olyan szívesen dobálóznak a "feminista" meg "férfigyűlölő" kifejezésekkel, de arról ne szól a fáma amit ők csinálnak irigységi alapon a jól kinéző férfiakkal. Ez csak az igazi férfigyűlölet.

2022. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretnék gyereket, de igen, az ízlése az embernek normális esetben fejlődik vele együtt. Csak pár kivénhedt fószer ízlése rekedt meg a húszéves énjénél, mindenki más halad a korral.
2022. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

+1

Amig a csendesrendes jo olyan nőkkel jár hogy nincs ló jo a szamár is, addig eg alfa viszont megválogatja kivel jár. Az utíbbi ha választ es dont még megbízhatóbb is a másiknál. Mert az alfa csak olyan mellett kotelezodik el akit ő választott aki neki a legjobb.

2022. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Jó esetben mindig olyat választ, aki illik hozzá. Mivel pedig valamennyire ő is változik, nem biztos, hogy olyan fog hozzá illetni, mint fiatalon. (A nagyon fiatalon kötött kapcsolatok ezért is mehetnek tönkre később.) De ennek nincs köze ahhoz, hogy akar-e gyereket. A másik meg, hogy sokan a saját korosztályukban válogatnak, fiatalon és idősebben is. Nos, ami egy 20 éves fiúnál "menőnek" számít, az 30 évesnél nem feltétlenül. Eleve kevesebben viselkednek úgy 30 évesen, mint egy 20 éves, mint a 20 évesek között. Szóval lehet, hogy nem is tud olyat választani, mert a korosztályában nem is találkozik olyannal. Tehát akkor is a "menők" közül választ, csak akkor már más számít menőnek.
2022. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rettentő meglepő lesz neked, egy 20 körüli lány és 30 körüli nő (és férfi) között igen sok változás van. Mint ahogy barátokat sem úgy válogatsz, mint óvodás korodban.
2022. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!