Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon jól érzem magamat vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jól érzem magamat vele viszont fizikailag nem vonzódom hozzá. Ezt érdemes erőltetni?

Figyelt kérdés

Nekem teljesen az volt a fejemben hogy igazából barátokként töltünk együtt időt, de most kiderült hogy ő nem teljesen így értette. Helyesnek tartom, de fizikailag nem vonzódom hozzá. Viszont nagyon jól érzem magamat mellette, teljesen felszabadult vagyok, pedig másodszor találkoztunk. És ez elég fura. Mármint nagyon zárkózott vagyok és a kapcsolatok elején nagyon óvatos is.

A hozzá tartozik a történethez, hogy eléggé tartok a férfiaktól, akiket nem ismerek rég óta/nincs meg a bizalmi kapcsolat közöttünk, mert apukám rendszeresen bántalmazott amikor gyerek voltam. Ezért mondom hogy fura hogy ilyen jól érzem magamat vele, mert egy srác barátom van akivel hosszú évek alatt lett olyan a kapcsolatunk, hogy teljesen megbízom benne.

A párkapcsolataimban soha nem volt bennem félelem a barátommal szemben, viszont az is tény hogy nagyon kevés ember van akit érzelmileg oda tudok engedni (28 éves vagyok és 2 komoly kapcsolatom volt eddig). Ezért furcsa hogy ilyet váltott ki belőlem ez a srác.

Előfordulhat hogy idővel beleszeretek vagy hülyeség lenne ezt erőltetni?

A két kapcsolatomban az elejétől ott volt bennem a vonzalom, de hallottam mástól hogy csak később jöttek az ilyen érzések.


2022. nov. 20. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, hogy mennyire nem tetszik. Ha el sem bírod azt képzelni mondjuk, hogy csókolózol vele, akkor kár erőltetni.

Más esetben viszont egy esélyt mindenképp megérdemel a srác, ha ilyen jól kijöttök

2022. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Helyesnek tartod, tetszik arcra és testre?

Undorít a gondolat, hogy hozzáérj? Vagy csak nem izgat? Van valami, amit meg tudsz fogalmazni, hogy nem tetszik rajta külsőre (pl fogai, hasa, orra, bőre stb)?

Milyen testi kontaktus volt eddig köztetek?

2022. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem kell elköteleződnöd vele, a puding próbája az evés!
2022. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát. Végig sem mértem még igazából..

Csak ölelés volt köszönéskor. Nem magyar és megbeszéltük az elején, hogy náluk amúgy az ölelés a gyakoribb (direkt rákérdeztem, mert tudom hogy azt hiszem pl. a németeknél is így van). Nem tudom igazából. Ha belegondolok hogy milyen lenne vele lefeküdni, inkább tartást érzek. De az intimitással nekem nehézségeim vannak.. szóval ennek a gondolata kb olyanokkal volt elsőre izgató akikbe szerelmes voltam. Ami nála jelenleg nem áll fenn.

Nem tudok olyan részt mondani, ami taszítana, de nem is legeltettem rajta a szememet.

2022. nov. 20. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem beszéld ezt meg vele, és talán kicsit lassítsatok.

Ha ennyire jól megértitek egymást, ezt nem kéne csak úgy eldobni, és később vonzalom is lehet belőle.

Legyenek közös programok, ott jobban kiderül minden.

2022. nov. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem mondd el neki ezt mindenképpen.

Egyébként azt gondolom, hogy ha időt adsz a dolognak és kialakulnak az érzelmek, a vonzalom is bekapcsol majd. Tudom, mert nálam is így működik :)

2022. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem is ertem miert egy arabbal kezdesz ha ennyire bitalmatlan vagy.. ellent mondások vannak veled kapcsolatban reszemrol.
2022. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is értem honnan vetted, hogy arab, mert nem az.
2022. nov. 21. 11:08
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell magad rávenned szexre, hogy megbizonyosodj róla, hogy tényleg taszít-e. Ezt a férfiak találták ki, több szex jut nekik, mit érdekli őket, hogy vágyunk-e rá, nekik legalább van. Ha nem vonz, hát nem vonz, lógj vele kicsit, hátha változik, de megölelned sem kell, ha nem szeretnéd.


Nagyon visszataszítóak az első válaszok. Nem kell megmagyaráznod, miért nem akarsz dugni vele, elég, ha érzed. Szavakba sem kell önteni, nem tartozol neki, nem kedvességért jár cserébe a szex, amihez talán idővel neked is kedved lesz és majd valamikor élvezni is fogod.. Millió pasas van még, majd megtalálod a szimpi+vonzó kombót is, nem kell se megölelned, se megcsókolnod, ha nem szeretnéd, nem vagy bunkó ettől!

2022. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Senki egy szóval nem irta, hogy szexeljen bárkivel is, annyit írtak, hogy képzelje el, így rá lehet jönni, milyen érzést váltana ki belőle.
2022. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!