Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet férfi-nő barátság esetén? Csak barátság esetén írnátok ilyet valakinek?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb beszélgetésünk után, rámírt a csaj hogy "annyira imádok veled beszélgetni" és egy szivecske smile. Illetve hogy nagyon bírja a társaságomat. Mit lehet erre reagálni? Hogy ne gondolja azt hogy én akarok tőle valamit?
2022. nov. 22. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Én is imádlak cukorfalat.

Vedd lazára.

2022. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Én írnék, írok is, de ez nem jelent semmit.
2022. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan tudom sajnos, hogy ez még egyáltalán semmi mélyebbet nem jelent feltétlenül.
2022. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Én annyit írnék csak én is veled. :) a lányok szeretnek szivecskéket írni a fiúknál nem igazán jellemző (az én tapasztalatom alapján)
2022. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán írnék ilyet olyannak, aki csak haver/barát. (Kivéve ha mellette a rokonom is.)
2022. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj rá, hátha észre veszi magát, ha nem légy őszinte és mondd/írd, hogy nálad ez nem fér bele.
2022. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Azt hogy kimaxoltad a barátzónát jóbarát.


Semmit nem kell írnod , a baràtnői vagy a kiskedvence sem szokott különöskèppen reagàlni.

2022. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azért kíváncsi vagyok hogy mit jelenthet ez nála. Annyit még hozzá, hogy ma nem találkoztunk mert dolgoznom kellett, és előtte írt hogy kár mert hiányozni fogok neki. Hát, ez lehet kicsit több mint barátság részéről ha már hiányzok is neki.
2022. nov. 22. 18:44
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Újabb ékes példája annak, hogy férfi-nő barátság csak ideig óráig létezik.


Kezdeményezz nála, a barátság a legjobb alap egy jó kapcsolathoz!

2022. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7#

Hogy érred hogy kimaxoltam a barátzónát?


9#

Úgy érted hogy tőbb mint barátság részéről??

2022. nov. 22. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!