Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetetk mi a különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetk mi a különbség párkapcsolat és barátság között?

Figyelt kérdés
azon kívül, hogy az egyikben van szexualitás, a másikban nem

2014. máj. 28. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem
2014. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
a lámúr
2014. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabb párkapcsolatban a párommal akarom leélni az életem, vele tervezem a jövőm, vele akarok megöregedni, mellette akarok reggelente felébredni, vele van szükségem testileg is intim kapcsolatra (nemcsak szexuális értelemben).

Ezek nem szoktak a részei lenni egy barátságnak.

Máskülönben nekem mindig is az volt az elképzelésem, hogy a párom majd a legjobb barátom is lesz egyben és én is neki, szerencsére ez így is lett. Tehát a párkapcsolat ideális esetben több, mint egy barátság.

2014. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez mind igaz amit írtok. Én viszont arra lennék kíváncsi, hogy ha az egyik fél (lány) nem szerelmes a másikba, de szereti, becsüli mint barát, és el tudja akár az életet is képzelni azzal, aki belé szerelmes, akkor adjon-e reményt az udvarlónak, menjen akár bele kapcsolatba, vagy várjon olyanra aki iránt érez "többet"? Tudtok hasonló sikertörténetekről, mi a tapasztalat?
2014. máj. 28. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy életet akarsz leélni szerelem nélkül? Te nem vagy magadnál! A szerelem a legcsodálatosabb dolog az ember életében, ettől nem foszthatod meg magad. Menj, keress valakit, aki láttán megrogyik a térded, kifut a szívedből a vér, megakad a lélegzet...

Nem fog elsőre sikerülni, de ez a dolgok rendje. Keress, szeress, csalódj, tanuld a szerelmet.

2014. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom szerelem nélkül leélni az életem, csak azon agyalok, hogy ha továbbra is csak olyan pasik-férfiak udvarolnak, akik iránt nem érzek többet tiszteletnél és baráti szeretetnél, akkor sose lesz még első csók sem. Arra voltam kíváncsi, hogy ilyen esetben lehet-e rendes család vagy nem.
2014. máj. 30. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!