Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan aki randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan aki randi előtt tényleg lehajtott egy-két felest? :D

Figyelt kérdés
Mostanába olyan sokan írják...nem úgy hogy úgy bepiálni hogy négykézláb megyünk a randira hanem mindössze a hangulatoldás érdekébe.
2010. szept. 29. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy egy pohár bort ittam, hogy ne legyek olyan feszült meg hasonlók, de felest sosem ittam randi előtt.
2010. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak alkolholmentes sört ittam (vezettem), a csaj véletlenül meglátta, amikor a randira odaért. Azt hitte, mindig iszok, vagy már félig részeg is vagyok. Nem lett belőle semmi, utálta az alkoholt. Hiába mondtam, hogy az nem az volt, elment. Nagyon jó csaj volt.
2010. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam bizony megesett.Csak nem bírtam megállni egy-két felesnél,merthát ugye egyre jobban éreztem magam tőle.Bár nem lett belőle gond,azt mondta hogy így is aranyos vagyok:)
2010. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másodiknak: először amikor olvastam akkor megsajnáltalak, hogy így benézted az alkoholmentes sör miatt, aztán rájöttem, hogy nem kell sajnálni :D megmentett a sors egy segg hülye csajtól
2010. szept. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajjaj... Én nem merném megcsinálni :D
2010. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én lehúztam egy felest,mert ha megláttam azt a lányt akit kiszemeltem leblokkoltam és fénysebességgel kalapált a szívem ,pedig nem voltam kezdő már akkor sem :D ,de sajnos ez nem volt kölcsönös :[
2010. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!