Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben milyen megoldás létezik?

Figyelt kérdés

valószínűleg soha sem lehet barátnőm, és ez eléggé depresszív hangulattal társul, már 1 éve.

Hogyan tudnám megszüntetni ezt a gondolatot véglegesen? (nem azt hogy barátnőt szeretnék, hanem az hogy nem kellek senkinek)

Gyógyszereket nem akarok szedni hogy alábbhagyjon a tesztoszterontermelésem, mert sportolok és ez szerintem hatással lenne a teljesítményemre, ugyanebből az okból kifolyólag nem kasztráltathatom magam (bár ezt szerintem nem is vállalják el Mo.-on).

régebben még hallottam vmi tartós hipnotizálásról meg tudatmódosításról, szerintetek ez működik? hol tudnék utánanézni?

esetleg van más megoldás, amit figyelmen kívül hagytam?


kérlek kíméljetek meg a mindenkinek megvan a párja hozzászólásoktól, köszönöm!


2010. szept. 30. 08:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Te egy kölcsönös szeretetre,. szerelemre vágysz amit nem csak te adsz egy nőnek hanem vissza is kapod, akivel együtt alhatsz akit átölelhetsz ha jól gondolom.


Ha már idősebb vagy és nem találtál senkit, talán az az egyetlen megoldás ha új életet kezdesz, elköltözöl máshová másik városba másik környékre, tapasztalatból mondom , vannak normálisabb környékek és kevésbé normálisak, vannak városok ahol a legtöbb ember lenézőbb nagyképűbb nehezen megközelíthető, de vannak ahol kedvesebbek, és nem bunkók és nem nézik le a másikat.


Vagy megpróbálsz fordulni 180 fokot és nyitott szemmel kezdesz járni, változtatsz a ruhatáradon a frizurádon a külsődön magyarul, lehet bevásárlóközpontokban is ismerkedni nem fontos buliba menni ez csak egy példa.

2010. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

És? Nem vagy a lányok kedvence... Neked lányok kellenek vagy egy lány? Az én barátom sem kellett egy lánynak sem, sőt amikor megismertem nekem sem. Aztán most mégis együtt vagyunk... Úgyhogy soha ne mondd hogy soha!

Amúgymeg foglald le magad, tereld el a figyelmed. Ha meg nem bírsz magaddal, ott a kezed. Ezt mindenki így csinálja!

2010. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, a férfiakról nem véletlenül mondják azt, hogy ha egy fokkal szebb ördögnél, már elég is a nőknek.

Persze ez nem azt jelenti, hogy a legszebb bombázók sorban állnak majd érted, de egy normális lányt igenis tudsz találni.

Kezdj el edzeni, változtass a hajadon, ruhatáradon(egy jól összeállított ruha csodákra képes) és ami a legfontosabb ne legyél ilyen depis, rosszkedvű, mert ennél kiábrándítóbb dolog nem nagyon van. Legyél a nőkkel kedves, figyelmes és nyiss feléjük. Ha csak sajnáltatod magadat, nem leszel előrébb.

2010. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

a hajammal meg a stílusommal állítólag nincs probléma.

a lányokkal való kedveskedéstől meg elment a kedvem. mindegyik csak kihasználta a helyzetet hogy valaki kedveskedik velük utána meg leléptek, és NEM elkényeztetett plázacicáknál próbálkoztam hanem teljesen átlagos lányoknál!

2010. szept. 30. 17:03
 15/17 A kérdező kommentje:

9:43: neked tényleg sikerült megértened!

de ilyen kapcsolat nem működhet, mert mint már írtam csak kihasználnak.

ahogy elnézem két féle választásom lehet:

- vagy én használom ki a lányokat szexuálisan

- vagy a lányok használnak ki engem érzelmileg


semelyikhez sincs kedvem...

2010. szept. 30. 17:05
 16/17 anonim ***** válasza:

hmm. Én a te helyedben, nem keresnék egy lányt sem. Majd jön, ha akar. Addig is, szórakozz velük. És majd jön egy, aki ellen áll a szórakozásnak, és komolyabban megfog. De ameddig, játszod a kedveskedős dolgot... elfognak téged kerülni. Mert általában, a lányok azt szeretik ha összezavarják őket (vannak kivételek). Bármerre, olvasol pl kérdéseket is itt a gyakorikérdéseken, ilyeneket találsz: hogy mutatja ki egy fiú, ha tetszek neki? Vagy: Most mitévő legyek, mit akarhat? össze vannak zavarodva. Vagyis, ha összezavarod őket, akkor kelted fel az érdeklődésüket. Van egy taktika, amit a fiúk előszeretettel alkalmaznak: Húzd meg ereszd meg. Egyszer bunkó vagy a lánnyal, utána meg kedves, megint bunkó bevágsz az ajtó előtt, utána kinyitod előtte. És ha ezt teszed, felkelted az érdeklődését.

L/17

2010. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gratis30 ***** válasza:
Cak arra vigyázz nehogy átess a bunkó kategóriába, mint ahogy az előttem szóló javasolja, hogy menj be előtte az ajtón. Bár én ezt nem így csinálnám, de a csöpögős stílus se jobb. F/30
2010. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!