Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet észhez téríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet észhez téríteni hogy a lány csak kihasználja?

Figyelt kérdés

Van egy haverom regisztrált társkeresőre ott megismert egy fiatal 18 éves lányt, eleinte úgy tünt hogy megtalálta amire vágyik, délutántól éjszakába nyúlóan beszélgettek, mikor pár nap után szóba került a találkozás a lány megírta hogy van párkapcsolata. Igazából csak barátkozni szeretett volna és nagyon sajnálja hogy nem említette elvileg a profilján jelezte is hogy ismerkedés, szóval legyenek csak barátok. Ami engem borzasztóan zavar hogy hetek óta az megy hogy szabadideje nagyrészében csak ezzel a lánnyal irkál chatel igy biztosan elvéve magától a lehetőséget normális kapcsolatra. Ami végképp idegesítő hogy még a lány is huzza agyát hogyha hamarabb ismerkedtek volna meg lehetett volna kapcsolat is. A legdurvább az volt hogy nem akar találkozni vele mert barátja nem engedi aki egyébként egy 30+ as férfi 400 kmre tőle és csak havonta 1-szer találkoznak, munka miatt is ritkán tud írni a lánynak. Erre a haverom még a lányt sajnálja hogy neki szüksége van a támogatásra, és ezért is foglalkozik vele, illetve titkon reméli hogy lehet vmi a lány megfogja szeretni ha majd vége lesz kapcsolatának akkor őt választja.

Nem tudok hatni rá hogy életét energiáját vesztegeti egy ilyen lányra, soha semmi sem lesz.



2022. nov. 28. 08:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. A párkeresés pont nem egy olyan dolog, ahol az ember más kárán is tud tanulni. Mindenkinek magának kell megtapasztalnia a csalódásokat.
2022. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok emberben egyszerűen ennyire benne van a törődés, szeretet adása iránti vágy. Ha ezt nem tudja normális keretek közé csatornázni (pl. találni valakit a saját környezetében, nem 400 km-re, aki kölcsönösen érdeklődik) akkor elkezdik sokan ezt ilyen meredek dolgokba kiprojektálni. Gondolom ő is a környezetében nem talált senkit.
2022. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Oke, de mi a kihasználás!
2022. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
A haverod egyszerűen ostoba. Pont. Nincs több opció. Ne foglalkozz más életével amúgy se. Neki ez jó akkor csak röhögni kell rajta.
2022. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
29%

Az semmi! Megismerkedtem egy fesztiválon egy lánnyal, de mivel távol éltünk egymástól, muszáj voltam tartani vele a kapcsolatot, mert 1 év múlva oda költöztem a városába (tőle függetlenül, tehát szerencsém volt, hogy pont abból a városból származóval ismerkedtem, mert a fesztivál meg egy 3. városban volt).

1 éven át e-maileztünk, nem napi szinten, de azért heti 2-3 hosszú levél ment, tehát nem a szia hogy vagy típusok, ez még a fb legeleji korszak, vagy még sokaknak akkor sem volt fb-ja.

1 év után felköltöztem, ahogy ígértem, jött a tali, csók, séta kézenfogva, elkísértem a HÉV-megállóig, búcsúcsók, hazament majd eltűnt. Hívom, nem veszi fel, 2 nappal később felvette, de nem nagyon mondott választ, később még találkoztunk egyszer véletlenül, egyszer elhívott egy koncertre, ahol meg már valamiért nem kérdeztem, mi a franc volt ez, távolságtartóan beszélgettünk, és sosem derült ki, mi van.

Elvileg az lehet, hogy 1 év alatt nem nagyon látott rólam képet, és lehet, másra emlékezett, de persze a csóknál ott lett volna a lehetőség, hogy elhúzza a fejét, szóval nem értem. Számát is megadta, és asszem azt sem előre, hanem csak ott kértem el, azt se kellett volna.


Tehát 1 év ismerkedés kuka, az emailek ma is megvannak... ilyenek a nők.

2022. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz tenni semmit, magától kell, hogy felébredjen.

Maximum menjetek el bulizni, hátha osszeakad más nővel. Mást nem nagyon tehetsz...

2022. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Magányosak az emberek.

Sajnos van ez a balek típus, akiről a hírekben olvasni ( és itt is ) hogy pár szàzezret kölcsönadott, és utána nem tudta elérni a nőt

2022. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

5

Talán kötelezően össze kellett volna veled jönnie?

2022. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem jár bulizni, én is csak azért ismerem mert régen sokat játszottunk gépen de én kinőttem, ö maradt zárkozott. Elvileg a lány is olyan az se jár sehova csak az a párja van.

Viszont ez haverom szempontjából káros szerintem mert ő így egyedül marad és egy foglalt lányra vesztegeti idejét amiböl úgyse lesz soha semmi.

Gondolom ez a lánynak megfelel hogy kap figyelmet törődést amit a párjától valószínűleg nem, viszont ez kihasználás részéről

2022. nov. 28. 10:10
 10/25 A kérdező kommentje:

5, ös

Durva tulajdonképpen 1 éved ment a kukába miatta,remélem haverom nem fog erre a sorsra jutni

2022. nov. 28. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!