Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kihasználjam ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasználjam ezt a lehetőséget? Egy 18 éves lány odáig van értem. 31F

Figyelt kérdés

Még nem volt köztünk semmi, de ha akarnám akkor már most bármit megtenne nekem a kis csaj :)

Mindig azt mondják, hogy egy alkalmat se szabad kihagyni.

Viszont a kis angyal meg azt mondja a vállamon, hogy ne foglalkozzak vele és hagyjam.

Pedig nagyon helyes és imponáló a külseje, kevés olyan férfi van aki ellen tudna állni neki :)


2017. aug. 25. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Most "hencegni" akarsz, és azért írtad ki a kérdést?
2017. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt ember vagy, aki állítólag képes előre látó döntést hozni. Képzeld el, hogy az a 18 éves kislány a te lányod, aki egy 31 éves férfira izgul. Na, ez alapján mondd, hogy bevállalod-e az alkalmi dugást avagy sem?
2017. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek a csajok mindenkinek szerelmesek de ha korábban rakod parkolópályára telekürtöli a környéket azzal hogy mennyire kihasználtak
2017. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Én szűz srácként mondom, meghuznam, persze csak ha egyedülálló vagy.
2017. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát elég fiatal és mint lány azt mondom hogy ha csak szexre kell inkább hagyd. A nőket nagyon az érzéseik vezérelnek kevés nő tudja tartani a szex és más semmi témát főleg egy ennyire fiatal lány. Beléd szeret stb akkor mi lesz ?
2017. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
50%
Nem kérdés! Naná!
2017. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a lány is felnőtt és tudja vállalni a tetteiért a felelőséget. Szerintem már fel lett világosítva arról, hogy milyen szándékai lehetnek egy 30 éves férfinak. Szerintem ő is csak szexelni akar. Ettől függetlenül én nem kívánom a lánynak a csalódást és remélem tudja mit csinál.
2017. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha nagyon akarod, akkor tisztázd a dolgot, de semmiképp se hagyd ki!
2017. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a lány dicsekedni akar a menzán a barátnőinek,hogy neki olyan pasija van aki jó az ágyban autóval viszi hozza és lakása van. Élmény egy ilyen lánnyal lenni az ágyban. Viszont a gyerekes hülyeségeivel ki fog készíteni.
2017. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak te vagy nagyon ráállva a tinipuncira, ő meg néhány percig mosolyog rajtad, hogy teszed neki a szépet, a hátad mögött meg szarrá offol!


"Még nem volt köztünk semmi, de ha akarnám akkor már most bármit megtenne nekem a kis csaj :) "---hát ezek szerint igaz a mondás, a remény hal meg utoljára :)

2017. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!