Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen belső tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen belső tulajdonságokat kerestek egy férfiben?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen nagyon jószívű, empatikus, elfogadó (nem arra értem, hogy fél percenként megválogatja a szavait, mert viccelődni lehet, de pl egy antiszemita vagy homofób pasival nem hiszem hogy együtt tudnék lenni), okos, művelt, vicces (és hát fontos, hogy meglegyen a közös hang), legyenek elvei és erkölcsei, legyen családcentrikus, szeresse a gyerekeket, meg úgy amblokk az embereket.


Tudom hogy ez most nagyon extrának tűnik, de sose várnék el olyan borzasztó sokat. Nagyon sok fiúval és férfival találkoztam már, akikre mindez igaz volt, és cserébe én is igyekszem tartani magam mindehhez.

2022. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Szexualitás rovatban? Semmilyet. Legyen szexi és vonzó.
2022. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 én a férfi belső tulajdonságaira szoktam felizgulni, de kinek mi🤷‍♀️

Ha látom rajta, hogy jó ember, határozott és van annyi esze, hogy nem csak egy szervet lát a nőkben, az elég szexi🥲

2022. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Szociálisan érzékeny, empatikus, kiemelkedően intelligens, olvasott, introvertált, visszafogott, kritikusan (és önkritikusan) gondolkodó, állatbarát és környezettudatos (tehát minimum vegetáriánus).


Most jól le leszek pontozva, mert ezek ugye BÚZIS dolgok, igazi férfi pörköltszaftos trikóban veri az asszonyt és mindent megbaszna, ami él és mozog 😏

2022. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4. Jaj már ezek a végletekben gondolkodás. Miért kell nekem b*zinak lennem, hogy ne verjem a zasszonyt? Átmenet nincs? Csak a szivárvány meg a sörösüveg-dobáló asszonyverés?


Bocs, csak kicsit fel vagyok most húzva, azért fogalmazok ilyen sarkosan.

2022. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
#5, ha az emoji nem tette volna egyértelművé, a válaszom második része egy (bevallom, elég ócska) vicc volt.
2022. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6. Azt nem töltötte be a gyk, szar a net. Bocsika xd
2022. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, figyelmes, gondoskodó, bújós, határozott, nem tolakodó, humoros, kommunikatív, kompromisszum kész.

Ilyesmik.

2022. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!