Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltartott barátnők! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott barátnők! Milyen indokkal maradtok otthon Netflixezni meg fórumozni?

Figyelt kérdés
F/31
2022. nov. 28. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem maradnál otthon, ha megtehetnéd? Én ezért lottózom.
2022. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Eltartottak vagyunk, nem semmirekellők, geez
2022. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor mi van, ha a párom akarja, hogy otthon maradjak, és ne járjak dolgozni? Örömmel eltart, (és a fizetett takarítónéni is ugyanugy járna hozzánk...)
2022. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És te milyen indokkal maradsz otthon piálni és főleg miből?
2022. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Balázs, szerintem a gyk nem eltartott luxi trophy wives gyűjtőhelye, ahol ilyen kérdésekre választ kaphatsz.
2022. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok eltartott barátnő (nem is ismerek ilyet, és még csak a közelében sem voltam olyan köröknek ahol ilyesmi van) de úgy képzelem hogy az ilyen csajok együtt röhögnek a pénzes pasijukkal a hozzád hasonló frusztrált férfiakon.

A gazdag palik nem azért tartják el a nőt hogy ő a nap minden percében dolgozzon, hanem pusztán a "mert megtehetem" mentalitás miatt. Ők az istenkirályok akik még azt is megtehetik, hogy fizessenek egy nőnek, akinek annyi a dolga hogy mindig jól nézzen ki, és legyen az oldalukon amikor szükség van rá.

Egy jól tartott nő villogás a többi felső osztálybeli kan előtt, nem pedig házi cseléd, aki napi 8 órában főzi a pörköltet és csutakolja a szarcsíkot az alsógatyájukról.


Kb csak ez a tényleg gazdag kategória tart ki random barátnőket (szóval nem feleséget, és nem a gyerekeik anyját) nem pedig a csak simán jól kereső réteg.

2022. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Most feltettél egy magadnak megválaszolt kérdést?

Hát a "a pasim eltart", "a pasim nem akarja, hogy dolgozzak" indokkal maradnak otthon.

2022. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Balázska már hiányoztál. Te is valahogy eltartatod magadat, gondolom ők segg helyett puncit adnak.
2022. nov. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És te milyen indokkal vedeled a piát a nővérednél ahelyett, hogy azt a pénzt mondjuk arra költenéd, hogy ne mást pumpolj?
2022. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes...


Főzök - naponta mást és kétfelé, mert ételérzékeny vagyok

Mosok (nyaranta hetente 2x)

A takarítás gyorsan készen van, de azért heti 2x porszívózok + felmosok, és a konyha-fürdőt kétnaponta kitakarítom (pult lemosás, wc, mosdókagyló, vízkőtlenítés)

Bevásárolok, intézem a számlákat, a rendeléseket (páromét, főleg), ha valami elromlik, hívok szakit, és managelem az egészet, etc etc.


És mellette írok, ami épp kiadatás alatt van.

2022. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!