Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor mennyire problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mennyire problémás, ha jelenleg nincs munkám és otthon élek a szüleimmel? 28n

Figyelt kérdés

1 hónapja nincs munkám, aktív álláskereső vagyok, nyitott szemmel járok, nem arról van szó, hogy nem akarok dolgozni, de nem egyszerű az ország keleti felén. És még a szülőkkel élek.


Ismerkedéskor ezek a dolgok mennyire problémásak, mennyire számít red flagnek?



2022. aug. 2. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Eléggé.
2022. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Szerencséd van mert nő vagy, így nálad semennyire!
2022. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Ha egy bizonyos szint alatt keresgélsz, nem fogja érdekelni.
2022. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pasiként nem volt hátrány, akkor neked sem lesz. Szintén kelet.
2022. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem sokkal fontosabb az oka, hogy miért nincs munkád, mi történt az előzőnél, mit csinálsz, hogy változzon?


Szülőknél élés szintén attól függ, hogy miért? Náluk maradtál, hogy ne kelljen albérletet fizetned, aminek köszönhetően már van pár millió spórolt pénzed, amiből később lakást vehetsz, avagy teljesen rá vagy utalva a szüleidre, nélkülük nem boldogulsz?


Illetve ha nincs munkád, szerintem párkeresés helyett inkább munka kereséssel kellene foglalkoznod, mert pénz nélkül nagyon rossz életed lesz, teljesen rá leszel utalva másokra. Jelenleg abban a korban vagy, ahol meg tudod alapozni a későbbi életed, hogy mindened meglegyen. Amennyiben hosszútávon munka nélkül töltöd, nagyon meg fogod sínyleni!

2022. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5: fuss neki újra, mit írtam…
2022. aug. 2. 22:00
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
#5 ja alkalmazottként biztos meg tudja alapozni a jövőjét.. mint a többi alkalmazott.
2022. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
6: Elolvastam amit írtál, de úgy érzem, te csak egy mondatig jutottál írásomban. Szelektív olvasás és értelmezés elég nagy kihívás elé fog állítani mind álláskeresés, mind párkeresésnél. :)
2022. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8: nem magyarázom meg a bizonyítványomat neked. Köszönöm a te hozzászólásodat is.
2022. aug. 2. 22:17
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha eddig dolgoztál és most aktívan keresel másik munkát, az nem baj. Bárki kerülhet ilyen átmeneti helyzetbe.
2022. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!