Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szedték azt hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szedték azt hogy aki az apjával nem volt jóban, az a lány/nő könnyen belemenne kapcsolatokba? Ellentétes tapasztalataim vannak...Inkább nehezebben mennek bele bármibe, hűségesebbek is...

Figyelt kérdés

Eddig hallottam ezt egyetlen egyszer személyesen, és mai napon volt szerencsém a gyakorin is olvasni egy kérdésben.

Az én tapasztalataim: az ilyen lányok óvatosabbak, minden téren. És hűségesebbek, bizalmatlanabbak.

Az internet melyik bugyrából szedték elő azt az elméletet?

Pl, aki ezt terjeszti, egy rossz pasi, pl ilyen fura gondolkodásmóddal, akkor őt megcsalják néha, de apa elmélettől függetlenül, csak mert ő maga elviselhetetlen. Vagy ha nem is csalják meg, állít egy újabb elméletet miszerint megcsalták. Aztán terjeszti.



2022. nov. 29. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
97%
Mert van valóságalapja, nem azt mondják, hogy tuti-fruti egyébként...
2022. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalat. Ha te ilyet tapasztalsz, akkor max _veled_ nem akar az aktuális csaj összejönni, ennek nincs köze az apjával való viszonyához.
2022. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 A kérdező kommentje:

És milyen valóságalapja? Hol olvasható ez, a Bibliában?

Vagy valami véleményvezér?

Vagy mi.

Szerintem a valóságalapja az lehet, hogy vannak sérült pasik, akik összejönnek ilyen lánnyal mert meglátják benne azt akit manipulálhatnak. De a lánynak nem tetszik a börtön, szabadulni próbál, ismerkedni. Erre ez megcsalásnak van beállítva, és a sérült pasi ezt terjeszti.

Vagy ha a nőnek kevés a pénze mert az apjától nem kap, hamar férjhezmegy olyanhoz akit nem szeret, de azért mégis van benne is érzelmi igény, és majd megcsalja. De az meg sima anyagi helyzet, ha jóban van a szegény apjával ha nincs.

Viszont a személyiség ezzel ellentétes, bizalmatlan lesz aki nem apuci pici kedvence.

2022. nov. 29. 16:16
 4/102 A kérdező kommentje:
2 nő vagyok, végletekig hűséges.....
2022. nov. 29. 16:16
 5/102 A kérdező kommentje:
Honnan szeditek ezt kettes?
2022. nov. 29. 16:17
 6/102 anonim ***** válasza:
35%
5. kettes vagyok és onnan, hogy az ilyen lányok/nők az apjukat keresik a férfiakban, könnyebben mennek bele főleg idősebb férfiakkal kapcsolatba.
2022. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
95%
[link] - tessék, első voltam, ha nem hiszed el nekünk meg másnak se fogod.
2022. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy vannak fokozatai ennek. Az apakomplexust fogalmam sincs mi, képtelen voltam bármikor is ránézni öreg hapsira.

De az hogy valaki nem mondhat az apjáról semmit, mert a sok agyatlan birka egyből megcsalásra fog gondolni... ? Ez komoly. Mert én is kaptam bizalmatlanságot emiatt. Hát álmomba se jutott eszembe hogy ezért van.

Amúgy tudod mi lehet még? Az hogy ha jóban van az apjával, a pasik nem mernek szemétkedni. Ha meg nincs védelme, jönnek a rágalmak. Most ezt nem is tudom a középkorhoz vagy más vallásokhoz hasonlítsam.

2022. nov. 29. 16:24
 9/102 anonim ***** válasza:
96%
Pszichológusok tiz ezrei szerint . Ezek felmérések és az arányok az ilyen eseteknél nagyon magasak. Ritka esetben van az ellentje is ,pl szulok alkeszok es a gyerek is eselyes hogy alkesz lesz, de lehet pont az ellentetje es nem fog inni, ststisztikailag meg mindig eselyesebb az alkesz.
2022. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
30%
Én is rosszban voltam apámmal (már meghalt, nem voltunk beszélő viszonyban, amikor történt), és bizony tényleg elég könnyűvérű voltam mindig is. Hűségesnek hűséges, soha nem csaltam meg senkit, de kapcsolaton kívül elég lazán beleugrottam majdnem bárkivel bármibe. Az apai figyelmet nem mindenki ugyanúgy akarja pótolni, ha te is rosszban vagy apáddal de nem ilyen vagy, örülj neki, mások másképp kompenzálnak. Nekem sincs olyan értelemben apakomplexusom, hogy apám korabeli fickókkal ismerkedtem volna valaha is, de mindig is kerestem a lehetőségeket, hogy a férfiak észrevegyenek és foglalkozzanak velem. Ez még nem jelenti azt, hogy a jelenség ne létezne vagy teljesen alaptalan lenne ez az állítás.
2022. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!