Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem éreztem azt hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem éreztem azt hogy ténylegesen párkapcsolatban lennék, ki, mikor érezte azt hogy normális párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, van már egy gyermekem, jól fizető munkám, és ezek mellett képzem magam folyamatosan mivel egyik munkámnál sem éreztem azt hogy ezt nekem találták ki. Külsőleg is adok magamra. Eddigi párkapcsolataimnál senkinél nem éreztem azt hogy tisztelve/megbecsülve vagy igazán szeretve vagyok.. (pedig voltam házas is, illetve utána négyen el is jegyeztek) addig szerettek amíg úgy viselkedtem ahogy tudtam hogy szeretnék ha a partnerük ilyen-olyan lenne..

ahogy azt sem éreztem senkinél hogy családban funkcionálnánk (akár gyerek érkezése előtt a saját családjainkkal) inkább csak koloncnak.. pedig voltak több éves párkapcsolataim, illetve néhány rövidebb is. (Ők is csak azért tartottak rövid ideig mert tanultam annyit a régi esetekből ha azt éreztem feleslegesen húzzuk egymás idejét, mert a régi problémák a például új partnerjelöltnél is jelen voltak.. akkor szakítottam, persze ez is szerintük csak nekem probléma és rosszul érzem.. (ezen a részen csak nevetni tudok) de tudom egyik sem szakított volna velem, mert nekik elvileg jó voltam.. jó lettem volna)

Egyre inkább azt érzem hiába képzem magam, senkinek se leszek sehogysem elég jó, hogy valaki jobban szeressen mint én őt, aki mellett önmagamat adhatom, aki akár változtatna miattam a saját hibáin hogy egyszer én is jól érezzem magam, eddig én ezeket megtettem partnereimért, de senki sem tudta viszonozni. Egyszerűen nem jelentettem nekik annyit. Teljesen mindegyvolt hogy mennyit adok..

Azt persze sokan elvárták hogy látszatra közösségi hálókon bizonyítsam hogy velük vagyok, hogy hozzájuk tartozok.. valami státuszszimbólumként, mint valami idi0ta tárgy… ez az egyedüli amit nem tettem meg senkinél mert nem akartam magam nyilvánosan lejáratni :D

De nem hinném hogy ez akkora probléma lenne hogy ezt váltsam ki a férfiakból.

Szóval tényleg nem tudom miért járok így, magányos vagyok, nem akarok egyedül megöregedni..

unom hogy egyedül haladok az életben, annyira jó lenne valakivel megosztani és együtt haladni.

Márcsak maga a tudat hogy valakinek hiányzom.. és nem a kényelem miatt..

Szeretném megtalálni magamban a hibát hogy tudjak változtatni.

Más is járt már így? Volt párkapcsolati múltja de közben mégis olyan mintha nem is lett volna?

Létezik olyan hogy valaki nagyon szeretne magának normális/rendes párkapcsolatot mégsem jön neki össze?


2022. nov. 30. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen mindegyvolt hogy mennyit adok.."

Ne adj erőn felül semmit, és főleg többet ne, mint amennyit kapsz.

2022. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem leszek népszerű, de szerintem veled is van bibi. Házasság, gyerek, négy eljegyzés után se igazán tudtál kötődni senkihez. Ennyire görcsösen keresel vagy mi? Problémák mindig lesznek egy kapcsolatban, nem menekülni kell belőle hanem megpróbálni megoldani. Ezek szerint neked se értek ennyit a korábbi kapcsolataid hogy ezt megpróbáld. Ne másra told a felelősséget.
2022. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te nem értékes vagy a férfiaknak, csak hasznos. A mentalitásod kiszolgáló attitűdből királynői attitűdbe kellene átmenjen.
2022. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már az mielőtt összejöttünk volna éreztem, hogy vele egészséges kapcsolat alakítható ki, éppen ezért jöttem vele össze. Azóta is együtt vagyunk boldogan. (Bár nem annyira régóta, első kapcsolat és nem jegyzett el még, gyerek sincs. De szerintem a normális kapcsolat érzése nem is ott kezdődik.)
2022. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!