Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit és hogyan írjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan írjak egy lánynak facebookon?

Figyelt kérdés
Eddig mindig az élőben történő ismerkedésnek voltam a híve, az előző kapcsolataim is mindig face to face alakultak, most viszont úgy alakult, hogy muszáj vagyok facebookon ismerkedni. Mit és hogyan írjak egy lánynak? Nem vagyok ebben jó, és nem is vagyok ennek a híve, nagyon személytelen. Mit írjak, hogy érdekes legyek, de ne koptasson le elsőre?
2022. dec. 1. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Légy érdekes, érdeklődő de ne is félénk és ne is túl rámenős :)
2022. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezz valamit az egyik képe alapján, amit érdekesnek találsz.
2022. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Az igen.. így kell rosszul kezdeni es szexistanak tunni.
2022. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"muszáj vagyok facebookon ismerkedni."

Miért?

2022. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert máshol egyszerűen nincs rá lehetőség.
2022. dec. 6. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!