Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mit becsültök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit becsültök egy nőben?

Figyelt kérdés
Mi az a tulajdonsag amitol ugy erzitek, megtalaltatok az igazit?
2022. dec. 2. 22:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
27%

Mivel nagyon ritka: a szőrös puncit értékelem.


32F

2022. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
44%

El tudom olvasni, csak igénytelen, esztétikátlan.

Há' magyarok vagyunk vagy nem???

2022. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha kepes onmagat adni ebben a kifordult vilagban es nem egy olyan szemelyiseget felvenni amitol inkabb elfordulnak az emberek.
2022. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
#13 Ezzel csak a hozzá hasonlóval érne el sikereket, annyi a nyomorék.
2022. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
27%
14. Flegma viselkedessel meg ki ha en nem viselkedessel nem is lesz olyan palija akire vagyna .
2022. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%
Ja, csak ezt nem a könyvből fogja megtanulni. Kutyából nem lesz szalonna vagy ki tudja.
2022. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

15: megegyszer: en nem akarok meghazasodni. Pont olyan foloslegesnek tartom, mint a turbomagyarkodast. Mindig is ez volt a velemenyem, gyerekkent se tudtam soha elkepzelni, hogy en meghazasodjak.


En csak arra voltam kivancsi, hogy a ferfiak ezt hogyan latjak, hogyan elik meg, mi az, amitol ugy dontenek, hogy pont azzal a bizonyos novel akarjak egyutt leelni az eletuket.

Rosszul fogalmaztam, valoban nem egyetlen tulajdonsagrol van szo, ezt elismertem elsore is.

A barati koromben egy szemely van aki meghazasodott es most el is valik 5 ev mulva (onhibajan kivul).

2022. dec. 3. 00:08
 18/30 anonim ***** válasza:
18%

"mi az, amitol ugy dontenek, hogy pont azzal a bizonyos novel akarjak egyutt leelni az eletuket."


Talán mert szereti, full logikus.

2022. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Es en vagyok a flegma :)...


En is szeretem a parom, le tudnam elni vele az eletem, de nem akarok meghazasodni. Ugy gondolom nem attol szeretek valakit igazan, hogy van-e gyuru az ujjamon vagy nincs.

2022. dec. 3. 00:23
 20/30 anonim ***** válasza:
47%
19. Ilyent nem irtam.
2022. dec. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!