Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mit becsültök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit becsültök egy nőben?

Figyelt kérdés
Mi az a tulajdonsag amitol ugy erzitek, megtalaltatok az igazit?
2022. dec. 2. 22:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
31%

Azt kérdezted, miért venne feleségül a pasi.

Itt nem rólad van szó, hanem a férfiről.

Azért venne feleségül, mert szeret.

Ennyi a válasz.

2022. dec. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
67%

-Odaáig van értem és szintén.

-Örömét leli a társaságomban.


Egyébként elfogad olyannak amilyen vagyok, de egyben iránymutatást ad, hogy még jobb legyek a szemében, hogy mégjobban értékeljen. Persze ez vissza is igaz. Olyanok legyünk akik a problémákat együtt közös erővel átvészelik, megoldanánk és támogatnánk egymást a céljaink elérésében a jobb élet reményében.


Ja és ne fintorogjon a f@sz látványától ez fontos!

2022. dec. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kár, hogy a való életben nem ezt látni!

A férfiak egyedül a szépséget tudják értékelni. Egy szép nő lehet bármilyen lelki hulladék, akkor is mindig körberajongják és kedvesek vele. Nincs is egyedül soha. Ha szülés után picit lóg a cici, vagy hízik tíz kilót a tablettától, akkor megkapja, hogy ne csodáld, ha elhagyott/megcsalt.

Itt is, ha leírod, hogy magányos vagy; foggyá le! 30 felett meg örülj, ha valami alkoholista nőverő csöves rádfanyalodik...


Nincs azzal baj, hogy mindenkinek tetszik a szép, ez a normális. Csak azt furcsálom, hogy elméletben mindenkinek fontos a belső, gyakorlatban meg egyedül a test és az arc számít, meg hogy mit hova lehet bedugni.

2022. dec. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#23 ugyanezt tapasztalom.


Ismerek egy csajt, idegbeteg, beképzelt hülye pcsa. De tényleg egy lelki nyomorék. Viszont szép. És eleinte el tudja nyomni a mentális problémáit a pasik előtt hogy bepalizza őket.


Tippelj mennyire futnak utána? Mindenki szerelmes belé és jaj nem tudja elfelejteni, kocsit raktak a segge alá, megvesznek neki mindent, a csaj meg ki tudja hányat hulyit egyszerre.


Nem azt mondom hogy minden pasi ilyen egybites, én szerencsére találtam kivételt.

De nagyon sok ilyen van, hiszen ha nem lenne az ilyen csajoknak nem lenne sikere. És felmegy bennem a pumpa amikor azt látom itt számtalan kérdésnél hogy bezzeg nekünk nőknek csak a külső számít.

2022. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
És legyen mindig 20 éves, a férfi meg bármennyi, hihi.
2022. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24. Tudod ki venne kocsit neki, meg egy tragacsot sem.. az mas hogy meg azt sem tudnék!
2022. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#26 tudom ki, az a balek aki megtette 🤣 elhiszem hogy te nem, de hidd el sok pasi nem tud gondolkodni egy szép arctol. És el van nézve a csajnak hogy hisztis, hogy ha nem az van amit ő akar akkor neki megy a pasiknak, hogy mindig több vasat tart a tűzben stb.
2022. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sok mindent becsülök egy nőben. A szerénységet, állhatatosságot, hűséget, szorgalmat, természetességet leginkább. De a legfontosabb, hogy őszintén szeressen engem. Enélkül nem ér a kapcsolat semmit.
2022. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Már semmit.
2022. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! :)
2022. dec. 4. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!