Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Valóban többre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valóban többre becsültök egy nőt, ha nem fekszik le veletek csak sokadik randi után?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy megvan a kölcsönös vonzalom, a nő is többet akar, mint egy alkalmi szex, viszont hamar megtörténik a dolog akár 1 vagy 2 randi után. Ilyenkor már kevésbé vonzó a nő számotokra, ha úgymond hamar megkaptátok?
2020. júl. 28. 19:41
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
81%
Nem, egy dekàval sem.
2020. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Nem vagyok egy "szexuális ragadozó", de a menyasszonyommal a második randin szexeltünk.

Tény, mielőtt találkoztunk, rengeteget beszélgettünk (társkeresőn ismertük meg egymást). Gyakorlatilag az első randi után, mikor külsőre is tudtam, hogy nem lesz csalódás, már nehéz lett volna olyat csinálnia, ami miatt nem akarok tőle semmi komolyat.


Szerintem ez hülyeség. Legalábbis akinek ezen múlik, az annyit is ér.

2020. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy baromság, amit a nők terjesztenek maguk között. Fel kellene végre fogni, hogy a kapcsolat tartóssága nem azon múlik, hogy hanyadik randin van szex. A szex normális esetben KÖLCSÖNÖS örömszerzés, nem valamiféle jutalom, amit a nő ad a férfinak, ha jól viselkedik. Én akkor fekszem le valakivel, ha kívánom. Szerintem ha megvan a kémia és átlagos libidóval rendelkezik valaki, akkor amúgy sem tud hónapokat várni. És minek is? Jelenlegi párommal második randin volt szex, azóta is tökéletesen megvagyunk.
2020. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem történik meg 1-2 randi után se, mert szerencsére rajtam IS múlik.


Amúgy meg 1-2 randi alatt nem ismerem meg annyira, hogy ágyba bújjak vele. Nálam ez intimebb dolog.


F

2020. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem minden olyan dolog, amiért meg kell küzdenie az embernek, azt jobban megbecsüli. Pl ha hónapokig spórol valamire az ember, azért arra nagyonis vigyáz.
2020. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
5: Szerintem meg nem a dugás az, amiben igazán meg kell küzdeni egy ilyen helyzetben. Épp ezért nem jelent nekem semmit az időzítés. Voltak ennél értelmesebb és sokatmondóbb dolgok is a kapcsolatomban, amiken tényleg meghatódtam és tényleg örültem neki, hogy kiérdemeltem. Dugni valakivel, felmarkolni a másik nyújtotta önbizalmat és kivágni az életedből, majd szarni a bolhaszaros életére a legkönnyebb dolgok egyike, amit ma már egy nő is simán megtehet és ugyanannyit lát benne.
2020. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

#6 A mostani baratnőmet vagy 10 éve ismerem, és azóta tetszik, de csak tavaly adott egy esélyt a randira. (De ez hosszú történet) Viszont még így is, hogy rég ismerem, több mint 2 hónap volt mire kimondta, hogy szeret. Ennek a szónak a kimondása nekem is nagyobb örőmöt okozott mint a szex. Meg úgy érzem, hogy érte érdemes volt türelemnel lennem.

Üdv:5-ös

2020. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
37%
Sokadik randi nem lesz, mert 3-4.-re már illik valamit összehozni. :)
2020. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5.-nek:

Az elején igen, jobban bálványozza és csodálja, hogy végre megszerezte, amire annyit várt. De egy idő múlva már nem a megszerzés nehézsége, hanem az adott dolog tényleges értéke és hasznossága fogja meghatározni, hogy mennyire becsüli, mennyire vigyáz rá.

2020. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem becsuljuk tobbre. Ha meg csak a dugas kell es sokadik randi utan jon ossze, ugyanugy repulhetsz.
2020. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!