Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vagyok ennyire féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagyok ennyire féltékeny?26F

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy elég magabiztos vagyok. Sikeresnek mondanám magam az élet területén. Nem tartom magam egy csúnya gyereknek. Bárkit akit szeretnék vagy amit szeretnék el érem és megkapom. Mégis ahogy parkapcsolatba kerülök olyan mintha megbolundulnek. És nagyon de nagyon féltékeny vagyok.

2022. dec. 3. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Milyen szülői mintákat láttál otthon gyerekként?
2022. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom hiánya miatt vagy féltékeny. A bizalomhoz pedig idő kell, elég nehéz, melós dolog összehozni, de nincs annál jobb, amikor a partnerednek nem kell bizonygatnod a szereteted, és elég magabiztos ahhoz, hogy tudja, azért vagy vele, mert őt választottad.
2022. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Bizalomban lehet valami. Előző elettarsamnal is ilyen voltam az elején. Aztán igazából ő soha nem adott okott a feltekenysegre. Mikor elmentek a barataival bulizni sem voltam feltekeny és engedtem hogy menjen.


A családi illetve a kornyezetemben lévő mintakbol is adódhat. Amit én láttam gyerekként az az volt hogy a férfi az úr a nő pedig nő. Én mindig azt láttam gyerekként is hogy egymást csaljak de inkább a férfiak nagyobb aranyban. De mai szemmel is ezt láttom pedig azt a kornyezetet már rég elengedtem. Emberekkel foglalkozok és napmint nap rám mozdulnak nők és olyan nők akiknek párjuk van és ez szomorú számomra.

2022. dec. 3. 12:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Máris megválaszoltad magadnak a kérdésed.


Ha nem tudod levetkezni azt amit láttál gyerekként és az aktuális környezeted hatásait akkor keress fel szakembert aki segít. Mert így nem fogsz párkapcsolatot találni vagy nem egészségeset.

2022. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Akkor talán mégsem vagy annyira magabiztos és a párodban sem bízol annyira.
2022. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a szülői minta a baj. Ez benned is hagyott egy nagyobb nyomot, amit csak egy szakember képes feloldani. :/
2022. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz anya gyerek kapcsolat, kötődési biztonság nem alakult ki. Ez nagyon kicsi gyerekkorból eredő probléma. Anyád pl sokszor egyedül hagyott itthon.
2022. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Sok a hutlen no..
2022. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8. Ezt csak az írja, aki nem tudja megkülönböztetni a külsőségeket a belső értékektől és felszínes "nőt" választ. :)
2022. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Olyan noket akarsz, akik szepek, csinosak, kellemesek, kaposak. Pontosan tudod hogy masok is beprobalkoznak naluk. Sok munkat tettel a kulsod e, sikereidbe, te legbelul tudod ez csak a belepo szint amivel ezeket a noket negkapod. Amint kicsit is elengedned magad, maris lejebb jutnal es a nod mar fejebb lesz a szintednel. Hat ez az ok. Olyan mintha latszolag mindened meglenne, de ho vegere mindig kiurulne a kassza. Az lenne a megoldas ha lejebb adnal az igenyeidbol es sokkal kevesbe jo not valasztanal.
2022. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!