Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szeretitek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha a párotok random megmarkolja a melleiteket napközben?

Figyelt kérdés
Nem szex közben, hanem otthon. Pl mikor álltok a lakásban, mosogatás, főzés, takarítás, vagy bármilyen tevékenység közben, és a párotok váratlanul mögétek áll, markolászni kezdi a melleiteket, és közben csókolgatja a nyakazokat? Szokott ilyet csinálni?

2022. dec. 5. 22:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
37%

Engem nem zavar egyáltalán, én is megfogom a hatsojat, ő is nekem.

Azért csináljuk mert tetszik a párunk és jólesik mindkettőnknek.

2022. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha éppen csinálok valami házimunkát, akkor engem is zavar. Fejben nem ott vagyok, másra koncentrálok, elterveztem a következő lépéseket, van egy tervem, hogy mikor fejezem be és utána mit csinálok, ebbe igenis belezavar, ha a semmiből BUMM odajön markolászni meg puszilgatni. Szeretem alapvetően magát a tevékenységet, de az időzítés nem mindegy. Ha sorozatot nézek a kanapén vagy csak gyakorizok vagy bármi, amit távolról relaxálásnak lehet nevezni, akkor oké, jöjjön és tárt karokkal (lábakkal?) várom, de ha valamit éppen aktívan csinálok, akkor hagyjon békén, amíg befejezem.
2022. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
62%
Nem, ez ilyen legalja proli szokás.
2022. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos a férfiak többsége úgy érinti meg a női mellet, ahogy nekik jól esik, és nem úgy és akkor, ahogy és amikor a nőknek kellemes lenne!
2022. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Ém első sorban azért érintem meg hogy nekem jó legyen. Ha csak róla lenne szó akkor markolászhatja magának is. Ez persze nem azt jelenti hogy neki nem akarok jót.
2022. dec. 6. 15:54
 36/39 anonim ***** válasza:
39%
#35: kérdező, azt eddigi is tudtuk, hogy az érzelmi intelligenciád valahol a bányászbéka alfelétől délre található, nem kell ezt indirekt módon még jobban bizonygatni.
2022. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Ti se csak azért szexeltek hogy a ferfinak jó legyen. Nem értem miért forradalom ez.
2022. dec. 6. 16:13
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy szabályom van: amikor a konyhában vagyok, nem lephet meg, mert nem akarok balesetet.


Bejöhet, megcsókolhat, odanyomhat a pultnak, amit csak szeretne, nem zavar, de ne váratlanul tegye.


Ejtettem már el lábasnyi, leszűrésre váró főtt tésztát, mert az öcsém konkrétan berontott a konyhába, mondván megijeszt. Hát, nem miatta ordítottam, hanem mert leégett a lábam.

2022. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nők az orgazmusért szexelnének, inkább hagynánk a francba.
2022. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!