Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok nem tudom mit akar, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon jobba voltunk[az egész nyarat együtt töltötük starandon voltunk sétáltunk együtt sokat beszélgetünk szemeztünk stb..]illetve most is jobba vagyunk csak ellég sokszor "besértödik" pl. nem köszön peddig látt letilt msnenről...stb.. és az egyik nap felodott és nagyon kedves volt sokat beszélgetünk mint msnen mint személyesen ,köszönt minden reggel mosolygot sött személyesen is beszélgetünk (de ő nem tudta h. tudom h. letiltot msnenröl) és tudja h. nekem tetszik és elég sokszor elő fordult h. látam h. nézz és oda nézztem és elfordult azt mondják h. tetszek neki mert ezek "egyértelmü jelek " de én még se tudom mit is akar...

SAJNÁLOM h. hosszú lett kérlek válaszoljatok mit akarhat :S?


2010. szept. 30. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudsz sok mindent tenni.. mondd meg neki mégegyszer hogy tetszik neked, és ha ezek utàn nem lép semmit akkor hagyd :/
2010. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!