Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig nem elérhetőbe teszi magát messengeren?

Figyelt kérdés
2 hete elkezdtem beszélgetni egy lánnyal és pl. Ha este ráírok és beszélgetünk, másnap felmegyek reggel, délelőtt messengerre akkor azt látom, hogy elérhető azután pár perc múlva nem elérhetőbe teszi magát és ez van kb mindennap, hogy felül mutatja elől, hogy elérhető felnézek messengerre és egyből átvált nem elérhetőbe. Általában 3-4 naponta írok rá és akkor is késő délután vagy kora este írok rá. Viszont mindig hamar visszaír és órákig is elbeszélgetünk és már voltam vele talin is és csütörtökön lenne a kövi. És most nem tudom, hogy ennyire idegesíti, hogy fent elérhetőnek mutat engem vagy én nem tudom. Megkérdezni meg végképp nem akarom mert fura lenne.

2022. dec. 6. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a túlgondolás tipikus esete. Veled se randiznék ha csaj lennék. :D Nagyon tapadós vagy.
2022. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kapcsoltam ezt ki, mert nem akartam hogy bizonyos valaki lásson. Lehet nála is ez van. Vagy tényleg nincs fönt, nem mindenki lóg egész nap a telefonon.
2022. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!