Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem okes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem okes és nem normális?

Figyelt kérdés
Nyugodtan kövezzetek meg ha nincs igazam. Írjátok meg őszintén hogy ti mit gondoltok. Szerintem ha valakinek van párja nem normális ha új emberekkel talalkozik. Gondolok itt ellenkező nemuekkel. Párja mellet miért akar talalkozni valaki mással? Miért várja hogy talalkozannak?
2022. dec. 9. 11:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Tehát ha van egy volt kollégám akivel egy évben egyszer találkoznék mert tök jókat dumálgattunk melóban, az baj???
2022. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne találkoznánk ha csak barátok vagy kollégák vagyunk? És főleg a párom tud róla?

Nem értem.

2022. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ez attól függ. Nyilván van olyan helyzet, hogy munkatárssal beszélget, esetleg munka után a kollégák beülnek valahová. Ha ismerkedési célzattal találkozik egy potenciális partnerjelölttel, esetleg titkolja is, az már gyanús, valóban. Minden attól függ, hogy nyíltan kommunikálja-e ezt feléd, hogy kivel és mikor találkozik.
2022. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

mert az ember társas lény, bszki, és azért mert ott vagy neki, még igényt tarthat más emberi lényekkel való kommunikációra is.

ez a tipikus birtoklási vágy, ami jellemez téged.

az a normális, ha a vannak barátai, ha másokkal is találkozik.

2022. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3


sztem itt nem titkolózásról és tilosba járásról van szó, mert kérdező tud róla.

2022. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, hogy akivel találkozni akar, az milyen apropóból történik. Nyilván ha csak munkával kapcsolatos dolgok (üzleti partner, munkatárs, főnök) miatt találkoznak azt miért ne tehetné meg.

De az azért nagyon nem mindegy, hogy valaha volt e közük egymáshoz (ex, volt szexkapcsolat stb) vagy csak majdnem összejöttek, esetleg új ismeretség akivel bejönnek egymásnak. Mert olyan is létezik, hogy te azt hiszed hogy új ember lépett be a másik életébe, közben meg kiderül, hogy 10-15 éve már volt köztük valami.

Szóval baromira nem mindegy hogy ki az az illető akivel találkozni akar.

2022. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez ostobaság, vagy legalábbis a paranoiás és bizalmatlan emberek hozzáállása a dologhoz.

Amíg nem hazudsz a párodnak és nem árulod el (vagyis nem csalod meg), addig semmi probléma nincs azzal, ha másokkal is találkozol és időt töltesz.

Múlt héten koncertezni voltam kettesben a párom bátyjával; egy olyan együttesről volt szó, akiket a párom nem kedvel, ellenben a bátyja (és én) nagyon is. A testvér eredetileg egy haverjával ment volna, ő viszont lebetegedett, így megkérdezte, hogy nem mennék el-e vele, nehogy már kárba vesszen a jegy és ő is értékelné a társaságot. Elmentünk (a párom nyilván tudta és nem zavarta), jól éreztük magunkat és ennyi. Ugyanúgy, mint amikor a barátnőimmel megyek el valamilyen programra.

Fantasztikus dolog egy (jó) párkapcsolat, de az ember társas lény és ezzel járnak bizonyos szociális igények, amiket az esetek legtöbb részében egyetlen ember nem tud kielégíteni (és ez nem is probléma). Elvárni valakitől azt, hogy ne ismerjen meg új embereket, vagy hogy ne érintkezzen az emberiség felével egyszerűen röhejes gondolat és nálam önmagában szakító ok lenne.

26/N

2022. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem szűnik meg attól a világ, hogy párunk lesz. Igenis vágyhatunk más társaságra, ahogy ő is, ez bizalmi alapon működik is.

Pont azok a párok, akik még wc-re is együtt járnak lesznek hirtelen őrült magányosak, ha szétmennek, mert nincs egymáson kívül szociális életük.

2022. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

abból lesznek a beszűkült, megnyomorodott párkapcsolatok, ahol a felek kirekesztenek minden új embert, sőt a régieket is az életükből.


jó lenne felfogni, h. a párkapcsolat csak egy szelete az ember életének, és amellett még sok más szelet is kell a harmonikus élethez.


és sokan azért félnek kiszállni egy szar kapcsolatból vagy viseléi meg őket a szakítás, mert légüres térben találják magukat, kapcsolati védőháló nélkül.


különösen a magyar nőkre jellemző ez az ostoba viselkedés, h. szekálják a pasijukat, annak a szerencsétlennek engedélyt kell kérnie, ha a haverokkal találkozna, kiadnia a jelszavait, h. a nője ellenőrizze a netes aktivitását stb.

állj le ezzel, és keress egy szakembert.ez arról szól, h. önértékelési gondjaid vannak... és ezzel tudod a legjobban elüldözni a pasidat.

mert majd találkozik egy normális nővel, aki normálisan fogja ezt fel, és otthagy, és megérdemled.

2022. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

Lehet paranoiásnak bélyegezni nyugodtan, de van benne valami.

Az ilyen kis naivak betekintenének a mi “kis” cégünk életébe kiesnének a szájukon. Egy csomó párhuzamos kapcsolat, család. Undorítóan gyönyörű.

Általában azoknak van igénye kapcsolatban is ellenkező neművel trécselni, akik szingliként vadászok voltak és imádnak flörtölni. Nem vagyunk egyformák az krvaélet.

2022. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!