Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak rá vagy inkább hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Hétfőn össze vesztem egy sráccal aki bejön nekem és az ő állításai szerint én is neki.. Kedden ráírtam.. meg is kaptam amit megérdemeltem(leoltott,hogy bunkó voltam és ne beszéljek úgy vele mint a kutyámmal)[pedig csak annyit mondtam neki,hogy "te teljesen hülyének nézel"]Bocsánatot kértem és mondtam,hogy sajnálom azt mondta jól van,elnézi "mert jó kedvében találtam".. Aztán azóta nem beszéltünk de nekem hiányoznak a régi beszélgetések..Nem nagyon merek ráírni nem akarok ezek után nyomolosnak tűnni.. Múltkor is összekaptam vele jó pár nap után rám írt,hogy "helóbeló nem zavarom kegyedet?"aztán mikor kezdtem bocsánatot kértem játszotta először a hülyét,hogy nem tudja miről beszélek csak mikor kicsit pontosabban elmondtam akkor "beugrót neki" aztán kibékültünk.. De az a jó pár nap alatt is állandóan lestem az msn-t,hogy mikor van fent,mikor kérhetnék bocsánatot tőle.. Mindenki azt mondja,hogy ha ezek után "is" érdeklem majd rám fog írni... Szerintetek?



15/L 17/F


2010. szept. 30. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
*kérni
2010. szept. 30. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Adrinak hívnak?
2010. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. szept. 30. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Darklady válasza:

Ismerős a szitu csak annyi különbséggel h állitolag engem hülyitett besértődik a poénon vagy ha öszinte vagy egyszer 2szer irj rá kérdezd meg nem e zavarod én ugyan ezt csinálom

ő 17 én 17 Leszek 1 hónap mulva pontosan:P

rem segitettem:)

L

2010. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!