Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább indok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább indok, amiért szakított veletek a párotok? Mi fájt a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 22:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
01:31 Akkor ugyan minek jöttél össze olyan nővel aki nem tetszik? Csak hogy bánthasd és megalázhasd? Arra nem gondoltál, hogy ezzel belegázolsz a lelkébe? Miért nem kerestél már akkor magadnak barbi babát? Kíváncsi volnék, te milyen Adonisz lehetsz.... Az ego-d biztos az egeket verdesi. Szégyellhetnéd magad! -.-"
2010. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Fogkrémes leányzónak üzenem hogy ha olyan kis homokot sikerült kifogni aki a fogkrémes tubus miatt sir akkor jobb is hogy vége lett. jó hogy nem a körme tört le vagy tudom is én. Az hogy valaki ápolt és rendszerető attól nem feltétlenül kell pedáns nyávogós buz!-nak lennie :)
2010. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
VElem tegnap este telefonon közölte nem érez irántam már semmit,ismerkedni akar de nem akar kapcsolatot:) és törődjek bele!!Jó nem?Ezt hogy lehet túlélni?4éves kapcsolat és még tegnap elött édesen ölelgetett és "szeretett".
2010. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

Ma 08:05-ös :0:31-es vok,amikor összejöttem vele sokkal komolyabban edzett meg odafigyelt,én nem bántani akartam de ha sajnos ilyen esetekben nem működik se a szex,se a kapcsolat,egyszerűen nem tudok rá felizgulni egyáltalán.

Hogy mennyire vok Adonisz,hát nem tudom,de annyit tudok,hogy heti 4-szer edzek,és sokan dicsérgetnek.

Én mindent elkövetek,hogy fullos pasi legyek,ugyanezt egy csajtól is elvárom.


23F

2010. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az esett sz@rul, amikor egy csajom azzal szakított h én csak egy falusi parasztgyerek vagyok és szégyell. Pedig nem vagyok ilyen igénytelen fogatlan tanyasi tahó :D Ja, állatokat tartunk, és neki méltóságán aluli h olyan pasija legyen akiknek juhok vannak otthon XD Hát akk b@ssza meg magát á ezen még most is felhúzom magam ha eszembe jut.

17/F

2010. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
23 F-nak üzenem, hogy megnéztem volna, hogy kit gondolsz te hájasnak:D Szerintem kissé túlságosan a külsöségekre mész. Nem gáz az, hogy valaki ápolt, meg edz, de most hogy valaki hosszú hajú meg edzett még nem biztos, hogy emberileg is értékes,hogy együtt lehet vele nevetni, hogy megért, hogy nem felszíneskedik... Ja hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem telefonos szakítás volt a legdurvább, bejelentette, hogy megismerkedett egy másik csajjal,és ennyi.
2010. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

11:18 vok


Hagyjátok már a 23F-et vkinek ez fontos vkinek az... most ha neki a külső nagyon fontos és talál magának így is csajt hát akk legyen így boldog. Nincs ezzel semmi gáz. Én pl. nem tudnék összejönni egy természetgyűlölő csajjal közben egy csomó embernek ez a dolog nem számít párválasztáskor :D Mindenkinek más a fontos.

2010. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
12:58 vagyok jah egyébként átgondoltam és igazad van igazából nem érdekel a 23 F, hiszen neki is megvan a saját véleménye,nézete.
2010. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

08:05 vagyok

Látom sok időd van edzeni, vajon dolgozol e kedves?

Vagy csak selyemfiú vagy? Elküldenélek a bányába követ fejteni, ott hamarabb kicombosodnál, és még fizetnek is érte. Azt hiszed attól leszel igazi férfi, mert kockás a hasad? Ló*aszt. :D Mi lesz veled, ha egyszer megöregszel és csúnya leszel? Lehúzod magad a wc?

2010. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:06-os képzeld kedves dolgozom,üzletelek,jah és még egyetemre is járok nah ahhoz mit szólsz?Most beesik az eső mi?

Tudod ne magadból indulj ki.

Nekem céljaim is vannak és nem csak tengődök az életben,olvasd el James Arthur Ray-Harmónikus gazdagság művét és rájössz miről beszélek,ép testben ép lélek.

Csak tudom a célom és mindent elkövetek,hogy jó legyen.

Vagy menjél egy bármilyen Titok-kal kapcsolatos tréningre mindenhol edzés és táplálkozás fontosságát említik,a mai ember ezt nem érti meg a 90%.

Én sose leszek öreg,sose leszek csúnya ,mindig is fullos pasi leszek,és a barátnőm 37éves de a mai 20-n évesek csak jelenthetnek neki,mind külsőleg mind meg belsőleg.

2010. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!