Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább indok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább indok, amiért szakított veletek a párotok? Mi fájt a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 22:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Az évfordulónkon kidobott, h összejöhessen a keresztgyereke keresztmamijával(ő a keresztapa).
2010. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Hát elég durva dolgokat írtatok le...A fogkrémes dolog vicces volt:D

Viszont az durva, hogy az éppen kórházban lévő párját csalta meg valaki..

2010. szept. 30. 23:27
 13/35 anonim ***** válasza:

Már nem szeretlek. Ezt a dumát viszont már sokszor hallottam. Csak az volt a különbség, hogy utána kb 2 hétre rá az egyik legjobb barátommal jött össze...

Na az fájt.

2010. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Barátom 10. hónapfordulónkon este megszólalt: "Mi lenne ha én holnaptól nem jönnék?"

Az indok az volt, hogy egyedül akar lenni, de rá 1 hétre már megvolt neki az új nője, aki még erre 3 hétre már terhes volt a közös gyerekükkel, aki tervben volt!:D

A szakításunk után 2 hónappal még mindig azt hajtogatta, hogy nem akar senkit.. csak ott baszarintotta el, hogy egy közös ismerősünknek boldogan újságolt el mindent a "kis családjáról":D

2010. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Figyelj, te pedátlan! A fogkrém tubus egy férfinak olyan, akár az autója. Hát k*rvára nem mind1, hogyan használod, hogyan nyomod és hol! Ezt tanuld meg! :D
2010. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan mondod?Szerintem akkor miden gyerek monoklival járna,ha az apjuk egy-egy nyaklevest adna,ha nem ott nyomta ki,márpedig mindenki ott nyomogatja ahol akarja:D
2010. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

Fogkrémes az kemény,én ezen nem problémázok,viszont azon igen,ha nem edz a lány vagy van rajta háj,nem nekem tökéletes alakú nő kell hosszú hajjal ez alapelvárás.

De hogy most a fogkrémet hol nyomja ki mindegy majd én visszaigazítom,de a hízás meg az igénytelenedés,meg,hogy beleszarok stílus na akkor menekülök,volt egy csajom akit azér dobtam mert nagyon volt a koffer,de nem nagyon tett érte,nem úgy edzett nézett ki ahogy akartam ezér szakítottam vele,és összejöttem mostani álomnőmmel aki mindenben megfelel nekem.El is szóltam magam az exemnél,amikor még úgymond együtt voltunk,hogy bezzeg az ismerősöm milyen jó nő,meg csinos,példát vehetnél róla.Jó lehet ez kicsit bunkó volt de egyszerűen már nem bírtam.


23F

2010. okt. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
2%
utolsó.Fogkrémes vagyok.Na én 172/50 KG vagyok,nőiesen szálkás és szinte kockás a hasam,majdnem derekamig érő hosszú szőkés barnás hajam van és ápolt vagyok.Ezért én sepc megértelek az elvárásaiddal,dettó elvárom a pasimtól,hogy szép alakja legyen és ápolt:)
2010. okt. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
nekem 14 hónap után jelentette be exem, hogy már kb 1 éve nem szeret. én meg csak néztem, hogy még a szakítás hetén is konkrétan rákérdeztem, hogy nem érzi-e úgy, hogy baj volna a kapcsolatunkkal. a válasz ez volt "nem, én szeretlek, szerintem nincs gond". a vicc, hogy az egész kapcsolatot úgy kezdtem, hogy bármi történik is, egy dolgot kérek: legyen őszinte. de ennyit se képesek néhányan betartani =) na ez fájt a legjobban.
2010. okt. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
2év 8 hónap után, elmondta nem tudja érdemes-e folytatni a kapcsolatot. A következő két hétben ellentétesen dolgoztunk, úgyhogy megbeszéltük semmilyen formában ne beszéljünk. Gondolja végig mit akar, egyet kértem, hogy ezt az időt ne csajozásra fordítsa. Három nappal később, mikor én még mindig reménykedve sírtam tele a párnám, addigra neki már nője volt. Még hozzá az, aki miatt utoljára még jól összevesztünk, mondván: ne legyek féltékeny ő csak barát. Ez egyébként két hete történt.
2010. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!