Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki a párja miatt kezdett el cigizni?

Figyelt kérdés
Miért?
2022. dec. 11. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Párom.. Még a kétezres évek végén tiniszerelem volt, aztán a barátnőm addig nyúzott még rá nem szoktam én is. 15 évesek voltunk mind a ketten.

Jól meg is bántam, mert aztán 10 évig masszív napi másfél doboz ment el. Idén márciusban tettem le, és azóta szerencsére teljesen megszűnt a függőség.

2022. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rá nem, vissza igen! Amikor kettesben volt programunk rágyújtott olyan fura érzés volt csak úgy állni....
2022. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

A feleségem. :D


Eleinte buliban kunyerálgatott 1-1 szálakat, aztán már buli után hazafelé is, nem sokkal később már sima hétköznapokon is, majd napi többször, amit egyszer csak megelégeltem, vettem neki is teljes dobozzal és mondtam, hogy szívjon nyugodtan amikor akar, de ne kunyerálgasson napi többször.

2022. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig azt mondtam neki, h inkább szívja a szőrös Kossuthomat. Azóta azt szívogatja.
2023. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En miattam ne kezdjen semmilyen no dohanyozni, en se tartom jo dolohnak nem nyugtat le ha ideges vagyok csak fuggo a szervezetem. A dohanyzas nem jo !
2023. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!