Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban ez zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ez zavaró lenne neked nőként?

Figyelt kérdés

Megpróbálom a lényeget leírni:


Rokkantnyugdíjas vagyok a látásom miatt, ezért mindig is szoros kapcsolatban leszek a családommal, illetve vannak dolgok amikben segítség kell ( főleg a messzi utazásoknál mivel nem lehet jogsim)


A családom bármi van kérés nélkül jön, segít.


Szüleim külön lakásában élek barátnőmmel. Szüleim nagyon sokat segítenek mindenben. ( kérés nélkül vesznek élelmiszereket, anyum gyakran főz) Persze szinte semmit nem engednek kifizetni.


A családi üzletben dolgozom. Be vagyok jelentve heti 20órába. Kapok fizetést ami nem sok, de emellett kompenzálják h ha az üzletbe rendelnek vegyiárút stb akkor nekünk is ami kell és nem kell kifizetni, vagy nagybevasarlast nem kell kifizetni. A lakásra se engednek semmit fizetni.


Ha szólnak h menjek át a másik helyre akkor oda kell mennem, vagy apumat kell elkísérnem mikor fuvarba megy.


Szóval ezek a körülmények zavarnának egy kapcsolatban?


2022. dec. 13. 16:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok. Ne haragudj de e leírás alapján elég toxic a családod. Tanulni nem hagytak, dolgozni nem engedtek csak a saját vállalkozásban. Sok ilyen szülővel találkoztam aki hasonlóképp nevelte a fogyatékkal élő gyerekét. Hát, nem lett jó vége, mert a gyereknek nem lett önálló élete.


"De ez ördögi csapda mert sokat nem tudok gép előtt ülni ( ami ma az ész munkához alap)"

Léteznek felolvasó szoftverek amik segítenek hogy ne fáraszd ki a szemed.

2022. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9es



Tudom h vannak olyan programok de az kevés munkahelyen megtalalhato..


Engednek dolgozni,mert dolgoztam külsős helyen. Csak mindig vissza jutottam főállásban az üzletekbe

2022. dec. 13. 18:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Oké, de ezt neked kell lemeccselni a családoddal. Már ha téged ez zavar. De még mindig nem arultad el, mennyi idős vagy.
2022. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
34 vagyok.
2022. dec. 13. 20:01
 15/17 anonim ***** válasza:
Megint 9-es vagyok. Kérdező úgy látom a falnak beszélek, mert neked jó így ahogy van. Akkor meg mi a kérdés? Igen, a felolvasót neked kell a munkáltatóval együttműködve elrendezni, de megoldják, nekem is mindig megoldják, pedig több munkahelyem is volt már, a jelenlegi is megoldotta. Nem akarásnak tudod mi a vége, erről ennyit. 34 éves vagy és elvagy a langyos vízben. Pedig még lenne időd tanulni vagy nyitni normális munka felé.
2022. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
9es és mit dolgozol. Én csak infókat adok arra amit írtál
2022. dec. 13. 20:43
 17/17 anonim ***** válasza:
Kizaro ok. Szulokon csungoo pasi nem kell…
2022. dec. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!