Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik (és csajok), mit jelenth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik (és csajok), mit jelenthet ez az egész?

Figyelt kérdés

Pontosabban az ex barátomról van szó. Igaz, régi történet és nem tartott sokáig, mert fiatalok voltunk. Hosszú ideig nem is beszéltünk. De már egy két éve elkezdtünk újra. Mondhatni azóta felnőttünk. Egy évben egyszer összefutottunk egy kávéra és mindenki ment tovább. De az elmúlt időben, elkezdtünk többet beszélgetni szinte jó barátokká váltunk. Aminek én örülök, mert amúgy is kevés barátom van. Legutóbb viszont fura dolgok történt. Eleinte volt egy kis kezdeti zavar mosolygás, de már tök természetessé vált, hogy barátok vagyunk. Elmentünk kávézni.( Az évi egy pofa vizit meg volt ) Vettem fel a kabátot, mikor közelebb lépett és megsimogatta a karom és én is automatikusan akaratlanul hozzáértem a mellkasához. Körülbelül, mint akik most csókolják meg egymást. Csak szerencsére zaj lett és kizökkentett bennünket a dolog. (De utána láttam a zavartásgot rajta, hogy úgy agyban máshol jár.) Majd kerültük a dolgot egy hétig. Közösségi médián látott rólam egy képet és mondta, hogy még mindig olyan tekintetem van, hogy "hu". És mikor meglátta a képet, majdnem eldobta a telefont. Egyszerű kép volt, nem kell többre gondolni. Ezzel vezette be, hogy beszéljük meg a dolgot. Ő azzal nyugtatta magát, hogy nem történt semmi. De hozzá tette, hogy nagyon veszélyes ilyen közel lennie hozzám, mert még mindig ilyen hatással vagyunk egymásra. Már egy jó ideje van, hogy mindennap telefonálunk egymással. Ő keres legtöbbször. Sok mindent megosztunk egymással, talán többet is mint kellene. Eddig mi a vélemény? És akkor most mondom azt, hogy ez az egész úgy történik, hogy barátnője van. Tény, én is sokat változtam külsőleg és belsőleg is, de az alap dolgok megmaradtak.

Szexet akarna, csak nem meri kimondani? Inkább ezért nem is találkozunk? Beindítom őt még mindig csak elfojtja? Vagy tetszem neki (újra vagy még mindig)? Volt mikor megkérdezte, hogy jó-e nekünk a barátság. (Akkor már együtt volt a mostani barátnőjével, aki már eljegyzési gyűrűért rimánkodik.) Mit gondoltok?


2022. dec. 16. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé durva.

Az a kérdésem, hogy neked tetszik, szeretnél tőle valamit? A barátnő tudja, hogy taliztok?

(Gondolom nem, de azért megkerdeztem).

2022. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem tudja. Sőt én fel is ajánlottam, hogy őt is hozhatná. De nem tud rólam. Csak kavarodás lenne belőle. Gondolom fél, hogy lebukik és nem akar magyarázkodni.


Tetszik, de nem mennék vele bele egy kapcsolatba. Abban az egyben igaza lehet, hogy lelki társak vagyunk és én vagyok az egyetlen, aki ismeri őt.

2022. dec. 16. 14:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként őszinte leszek én ha szeretnék tőle többet rákérdeznék konkrétan, hogy mi a célja.

Mert ha tetszel, újrakezdené, vagy egyszerűen unja a barátnőjét, menekülne akkor én milyet szerepet töltök be.

Így veled is játszik, őt meg egyenesen hülyére veszi.

Lehetséges, hogy nem mer lépni, viszont nagyon tré, hogy rád hárítja a döntést:

"megkérdezte, hogy jó-e nekünk a barátság"

Ráadásul érzelmileg csalja a barátnőjét veled, ami szintén nem valami idili szituáció és nem fair se vele se veled.

Játszmázik, vagy éretlen.

Fél, hogy két szék közzé esik, vagy több vasat tartana a tűzben, ergo a barátnő kényelmes pont, te meg jó lennél másra.

Még egyszer írom én konkrétan rákérdeznék, hogy miféle játékot űz és ha habbog, benyog valamit, akkor az lenne az utolsó talink, mert eltuntetném életemből és az ok egyszerű:

Ha vele ezt teszi, veled is valószínű...

2022. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Lelkitársak" 🤣😂

Beetési stádium.


(Azt ugye tudod, ha már ebben hiszel, hogy a lelkitársak nem kifejezetten szerelmi kapcsolatot jelent? Hanem inkább, mint egy barát örökre, vagy akár a kutyád, nagynénéd is lehet az.)


Azt írtad, hogy nem mennél bele a szeretői kapcsolatba, viszont a nő háta mögött találkozol vele és nem bánod, vagy inkább úgy teszel mintha nem lenne gáz, amit műveltek.

Mert bizony ez az teljes mértékben, a tűzzel játszol és ha nem fejezed be meg is égeted magad.

A szeretője leszel, mert nem fogja otthagyni, ha komolyan gondolná a "lelkitars" szöveget akkor már szingli lenne...

Ja, az is lehetséges, hogy a csajjal nem egyezik és lelkiszemétládának tart, akivel nem bánná ha ürítésre is szolgálna.

Nagyon gerinctelen viselkedés és eléggé szánalmas, szomorú, hogy asszisztálsz hozzá. :/

2022. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ha úgyse akarsz vele kapcsolatba kezdeni, akkor minek mész bele ebbe a játékba. Minek találkozgatsz más barátjaval és minek telefonálgatsz vele naponta. Igen tudjuk ő hív, de onnantól hogy felveszed és bájcsevegsz, ugyanúgy benne vagy te is. Ha szerelmes lennél, megérteném. De csak azért hogy az egodat tuningoltasd vagy legyen egy jó éjszakád, belemenni egy ilyenbe úgy hogy ott a másik nő, aki át van verve, szerintem nem túl rendes dolog.
2022. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Pont ezért nem mennék bele vele egy kapcsolatba, mert lehet velem is ugyan ezt tenné. Illetve nem véletlen ex. Kapcsolat része nem működött. De a szex vagy szeretői kapcsolat nem lenne ellenemre. Csak azt nem értem kedves utolsó, miért csak engem támadsz? Számoljon el mindenki a saját lelkiismeretével. Én mondtam, hogy megismerném a barátnőjét is. Az már nem az én dolgom, hogy titkolózik.


Én csak megérteni akarnám az egészet.

2022. dec. 16. 14:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

". De a szex vagy szeretői kapcsolat nem lenne ellenemre."


Jah, hogy ez a célod...

Barátnő mellett, vagy amúgy? Mert nem mindegy.

2022. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jön ez a sok hímribi?
2022. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mit nem értesz? Igen, veled akarja megcsalni a barátnőjét.
2022. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezek szerint barátnő mellett.

Hát csak nyugodtan ha neked bírja a lelked, a gyomrod.

Aztán ha beleszeretsz (mert belefogsz-arra alapozom, hogy ex, de tartod vele a kapcsolatot, tetszik, a "lelkitársad") és azt akarod, hogy hagyja ott a másik nőt és nem teszi meg magadra vess!

Ha netalán tán otthagyja, együtt lesztek és megcsal téged jusson eszedbe milyen undorítóan viselkedtél.

Vissza fogod kapni mindenképp amit adsz azt kapsz.

Karma... Ha már misztikus dolgokban hiszel, ugye tudod, hogy létezik? Helyedben aggodnék. :)))

2022. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!