Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik (és csajok), mit jelenth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik (és csajok), mit jelenthet ez az egész?

Figyelt kérdés

Pontosabban az ex barátomról van szó. Igaz, régi történet és nem tartott sokáig, mert fiatalok voltunk. Hosszú ideig nem is beszéltünk. De már egy két éve elkezdtünk újra. Mondhatni azóta felnőttünk. Egy évben egyszer összefutottunk egy kávéra és mindenki ment tovább. De az elmúlt időben, elkezdtünk többet beszélgetni szinte jó barátokká váltunk. Aminek én örülök, mert amúgy is kevés barátom van. Legutóbb viszont fura dolgok történt. Eleinte volt egy kis kezdeti zavar mosolygás, de már tök természetessé vált, hogy barátok vagyunk. Elmentünk kávézni.( Az évi egy pofa vizit meg volt ) Vettem fel a kabátot, mikor közelebb lépett és megsimogatta a karom és én is automatikusan akaratlanul hozzáértem a mellkasához. Körülbelül, mint akik most csókolják meg egymást. Csak szerencsére zaj lett és kizökkentett bennünket a dolog. (De utána láttam a zavartásgot rajta, hogy úgy agyban máshol jár.) Majd kerültük a dolgot egy hétig. Közösségi médián látott rólam egy képet és mondta, hogy még mindig olyan tekintetem van, hogy "hu". És mikor meglátta a képet, majdnem eldobta a telefont. Egyszerű kép volt, nem kell többre gondolni. Ezzel vezette be, hogy beszéljük meg a dolgot. Ő azzal nyugtatta magát, hogy nem történt semmi. De hozzá tette, hogy nagyon veszélyes ilyen közel lennie hozzám, mert még mindig ilyen hatással vagyunk egymásra. Már egy jó ideje van, hogy mindennap telefonálunk egymással. Ő keres legtöbbször. Sok mindent megosztunk egymással, talán többet is mint kellene. Eddig mi a vélemény? És akkor most mondom azt, hogy ez az egész úgy történik, hogy barátnője van. Tény, én is sokat változtam külsőleg és belsőleg is, de az alap dolgok megmaradtak.

Szexet akarna, csak nem meri kimondani? Inkább ezért nem is találkozunk? Beindítom őt még mindig csak elfojtja? Vagy tetszem neki (újra vagy még mindig)? Volt mikor megkérdezte, hogy jó-e nekünk a barátság. (Akkor már együtt volt a mostani barátnőjével, aki már eljegyzési gyűrűért rimánkodik.) Mit gondoltok?


2022. dec. 16. 14:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Beleszeretni? Azon már rég túl vagyunk. Szeretem, mint barátot és ennyi. Nem több.


Voltam már én is csalva, nálam se törődött a harmadik fél az érzéseimmel, meg a karmával.


Miért olyan hihetetlen az, hogy nőként beletudnék menni egy szeretői kapcsolatba? Nem csak a férfiak képesek rá.


A másik, hogy itt még semmi olyan dolog nem történt, ami azt mutatná, hogy mi hemperegni akarunk vagy fogunk. Én csak annyit említettem, hogy nem lenne ellenemre.

2022. dec. 16. 15:08
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem hihetetlen, csak szomorú.
2022. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát nem látod, hogy mennyire hülyén gondolkodsz? Most akkor bosszút állsz más nőkön, mert téged megcsaltak?

Nem ez a nő tehet róla b@sszus.

Továbbá, tok mindegy, hogy beleszeretsz-e akkor is vissza fogod kapni, tudod Karma, arról nem is beszélve, hogy csak egy gerinctelen féreg megy szeretői kapcsolatba bele miközben ott van a harmadik személy, aki ugyanúgy járna mint te.

Tudod milyen sz@r érzés, megalazó és mégse bánod?

Akkor nagyon rossz ember vagy. 😬

2022. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ennek nincs köze ehhez. Csak írtam, hogy tapasztaltam a másik oldalt is.

De rád hagyom inkább. :D

2022. dec. 16. 15:25
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdés volt, ha nem vetted volna észre.

És nem számít ígyis úgyis legalja vagy, másra nem is jó, csak ürítésre. Olcsó ribizli. 🤮

2022. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Remélem meg volt ezzel a napi betevő falatod :D ;)


A többi normális hozzászólónak köszönöm a válaszokat.

2022. dec. 16. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!