Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a balek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a balek?

Figyelt kérdés

Van egy egy barátnőm aki nálam idősebb. Sosem volt barátnőm, kapcsolatom akivel mennék ide oda tehát jólesik nekem.

Szinten két naponta csinálunk közösen valamit. De eddig mindig én fizettem ha meghivtam étterembe, és stb. Ezzel nincs is gond, a gond azzal van hogy nem volt még se szex, se csók se puszi se ölelés. És jelenleg ő a haveri státuszba tesz annak ellenére hogy az elmult hónapokban egy csomó pénzt ráköltöttem ugy hogy nekem is alig van.

Illetve elég jol kijövünk bármiről eltudunk beszélgetni, akár mozi után a filmről. Szóval jól megvagyunk. Igaz van rajtam kivul még pár férfi ismerőse.


És hogy mivel én lassan 30 évesen nem volt semmi intim kapcsolatom semmilyen nővel én ezt a nőt kivánom testileg és lelkileg is. Tehát ragaszkodok hozzá, ha nem találkozunk hiányzik meg rágondolok, viszont testi kapcsolat nem volt.

És ettől félek, sosem csokoloztam senkivel de ha megcsokolnám akkor mi reagálna? Vagy mit mondjak neki hogy én többet akarok mint egy barátság mivel nagyon szeretem őt. Nem tudom hogy ez hogy legyen mert ha elutasitja ezt akkor viszont soha nem leszünk még barátok sem. Ami nekem nagyon rosszul esne. De igy viszont az is rosszul esik hogy nincs közöttünk semmi testi kapcsolat. ÉS szeretnék már én is "férfi" lenni. Megérdemelném. Nagyon jószándékú és kedves vagyok vele jó pár hónapja.


Szóval teljesen kétségbe vagyok esve hogy mit csináljak.

29/f


2022. dec. 17. 16:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy én vagyok a balek ami szerepel a kérdésemben,arra vonatkozik hogy ő haveri státuszba tett be engem annak ellenére hogy szionte mindent én állok és álltam neki ha éppen kajálni mentünk vagy moziba vagy ez vagy az. Keídvességből ugyan de ő is elvárta. ÉS ha haveri státuszba tett csak be akkor úgy lett volna illendő ha ő is beszáll a költségekbe.
2022. dec. 17. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

"Sosem volt barátnőm"


Igen.

2022. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sosem volt korábban barátnőm.
2022. dec. 17. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, balek vagy.
2022. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sz'al te azt hiszed, hogy ha egy nő kapcsolatba lép veled és fizetsz akkor kötelező lefekudni veled? ^^


Ez nem így működik.

Amúgy természetesen balek vagy, mert ha csak havernak tart, ha többet szeretne akkor se szükségszerűen neked kell fizetni, hanem felesben vagy mindenki a maga részét.

Ha többre vágysz kérdezd meg mi a célja, vagy adj neki puszit arcra, kézre, szájra.

Nem nagy dolog, vagy olyan cselekedet, hogy be légy tojva.

Különben őszinte leszek ez a nő csak kihasznal téged, helyedben nem fizetnek sz@rt se és megszakítanám vele a kontaktot örökre.

2022. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Hogy őszinte legyek? Ti most sem barátok vagytok. Legalábbis részedről ez nem barátság. Ha meg tényleg barátság, akkor az megmarad azután is, hogy a kényesebb kérdéseket feltetted neki.

Az meg, hogy te azt hiszed, hogy amiért fizetsz neki, kötelessége lenne összejönni veled, vagy minimum lefeküdni... ne haragudj, de elég visszataszító hozzáállás.

Én azt mondom, hogy ha nem próbálod meg, nem is nyerhetsz. Aztán lehet, hogy összejöttök, és boldog pár lesztek. Lehet, hogy összejöttök, nem működik, és jövő ilyenkorra már rég nem lesztek együtt. Lehet, hogy össze sem jöttök, és továbbra is barátok lesztek. És persze lehet, hogy rossz néven veszi, és megszakítja veled a kapcsoaltot. De ez esetben azért szögezzük le, hogy ez soha nem volt egy igazi barátság.

Ha nem lépsz? Akkor meg valószínűleg premier plánból nézheted, ahogy összejön mással.

A döntés a tiéd.

2022. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szinten két naponta csinálunk közösen valamit. De eddig mindig én fizettem ha meghivtam étterembe, és stb. Ezzel nincs is gond, a gond azzal van hogy nem volt még se szex, se csók se puszi se ölelés. "

Miért, ha lenne csók stb, akkor nem lenne gond, hogy 2 naponta talál ki valamit, amit veled fizettet? Érdekes...


Ez mióta tart így? Szerintem fejezd ki a szándékod, hogy te többet akarsz, ha nem vevő rá, akkor mindenki megy a saját maga útjára.


"Nem tudom hogy ez hogy legyen mert ha elutasitja ezt akkor viszont soha nem leszünk még barátok sem. "

"az elmult hónapokban egy csomó pénzt ráköltöttem ugy hogy nekem is alig van."

Akkor csináld azt, amit eddig. Fizess mindent, 2 naponta menjetek valahova, sőt mindennap akkor már. Tapsold el a pénzed, azt jóccakát. Ha meg talál valakit, akit el tud képzelni potenciális párként, akkor meg ott hagy téged leégve.

Kb ezek vannak. Te döntesz.

2022. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy balek, mert tudod nagyon jól, hogy nem menne veled ezekre a programokra, ha neki is fizetnie kéne, ezért inkább fizeted csak menjen veled. Pedig tudod jól te is, hogy barátságban nem csak az egyik fél fizet állandóan.
2022. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

1. Nincs olyan, hogy "megérdemelnéd."

2. Ezzel a nővel soha nem fogsz tovább jutni, annál, hogy lehúz, mivel arra kellesz neki, ahogy már a másik 100kérdésednél leírtuk. (Megjegyzem, más nővel se, mert alkalmatlan vagy kapcsolatra.)

2022. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!