Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatra orvosság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra orvosság? Öszetett dolog.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3 hete elhívott egy számomra 10/10-es lány(nem vicc), hogy táncoljak vele a szallagavatón.. oda meg vissza voltam, röviden annyi, hogy elhalmoztuk egymást ajándékokkal (csoki, apróság), megbeszéltük, hogy együtt táncolunk a szallagavatón (ő kért fel engem) és tervezgettük a "privát beszélgetést" (egy suliba járunk, csak ott beszélgettünk). ez tartott egy hétig, mikoris kiderült, hogy a bátyám szakított a barátnőjével, akivel egy évet volt együtt, és szeretne a lánytól valamit, aki nekem is tetszik... a tesóm is tudta, hogy oda vagyok a lányért... a lány nem tudta mit mondjon, és ez így is maradt egy hétig, miután közölte, hogy összejött a tesómmal... de azt mondta, hogy engem jobban szeret, csak nem mondtam el hogy mit akarok tőle ami privát beszélgetés nélkül úgy gondolom érthető.... eltelt egy hét most gyűlölöm a tesómat, a lányból még nem tudtam kiszeretni, de haragszom rá, és amikor együtt vannak fizikailag fáj a szivem... mintha szorítanák össze.... mi a teendő szerintetek? (én 16/fiú, lány 18/lány, tesóm 18/fiú)
2010. okt. 1. 16:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd inkább. Ha már egy hét után tesód szobájában kufircolnak... Nem tűnik komoly lánynak.

Próbáld meg magad elé állÍtani a rossz tulajdonságait(pl. ez a kufircolás), keresd a hibáit, és Így könnyebben kiábrándúlsz majd belőle.

Tesód részéről ez tényleg szemétség volt... De nem érdemes egy lányon összeveszni. Azt kapsz mindenhol, testvéred viszont mindig testvéred marad... elhiszem, hogy haragszol rá, meg is értem, de majd ha gyengül a lány iránt érzett szereteted, a testvéred iránti majd visszatér.

2010. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nagyo rendes, istenfélő lány, csak képletesen említettem a kufircolást. de hát basszus itt van a szomszéd szobában, csukott ajtóval a tesómmal, és olyan mintha szorítanák össze a szívemet....mintha ráfeszítettek volna valami kemény lufit, amiből szívják ki a levegőst, és ez összeroppantja a szívem
2010. okt. 1. 17:03
 13/30 anonim ***** válasza:

Amennyire biztos vagy abban, hogy szeret, én annyira biztosan állítom, hogy annak amit a csaj érez (ha egyáltalán érez valamit) semmi köze nincs a szerelemnek.

Valószínű, hogy ne, érdemled meg. Ha veled megteszi, hogy szánt szándékkal van a bátyáddal együtt a szomszéd szobában, akkor mással is megtenné. Akit szeret az ember, azt nem kínozza.

2010. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul érezted. Ha Annát szeretem nem jövök össze Zsófival. Értelmes embereknél ez így megy. Az a lány viszont nem az, így max 10/2-es csaj lehet ;) Veszett ügy.
2010. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A tesódat leszarnám a helyedben, én sose csinálnék ilyet a SAJÁT testvéremmel, akkor sem ha Brad Pitt a tét!!! A csaj meg nem szeretett, ha szerelmes vagy x-be akkor nem jössz össze és főleg nem fekszel le y-al. Sajnálom, de etet a csaj, a bátyád meg egy f@szkalap...idővel elmúlik, még fiatal vagy, lesz ezer csaj;)
2010. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
nekem is sokszor volt abból bajom,hogy túl lassú vagyok. ha szétugasztod őket,attól te sem leszel jobb,mint a bátyád. és én ismerek egy 16 éves fiút,aki 18 éves lánnyal jár...
2010. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
ééés hát erre sajnos nincs orvosság, max küldök egy nagy ölelést..:) menj el a haverokkal valamerre, vagy nézz egy filmet, kösd le a figyelmed.
2010. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

eddig kocsmáztunk párszor haverokkal, de nem sokkal jobb...

kb. 15 hónap van köztünk, így ő 18, én 16..

ő augusztusi, én októberi, innen az eltolódás...

2010. okt. 1. 17:09
 19/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a bátyád azért jött össze vele hogy vigasztalódjon a másik miatt( attól még szemét dolog volt hogy aki neked is tetszett pont azzal)

De akit ilyen könnyű összeszedni attól a csajtól menekülj. Lehet hogy a bátyád kibékül a régi csajával de te akkor is keress egy tisztességest.

2010. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én azért nem írnám le ennyire a lányt, lehet csak összezavarodott volt.

Monnd meg neki, mit érzel, és kérd, hogy döntsön, ha a bátyád mellett marad nem tehetsz mást.

2010. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!