Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenképpen hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképpen hátrány ha valakinek sokára lesz az első barátnője?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt és zavar hogy én nem kellek senkinek, nem érdeklek egy lányt sem. Én rossznak élem meg, főleg hogy tiniként sem kellettem és most felnőttként sem.


Van esetleg valami előnye ha az ember sokára talál először párt?:)


2022. dec. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Lesz önismereted, mert egyedül voltál,mikor változott a személyiséged.

Lehet, hogy egészségesebb lesz a kapcsolatod, bár ez ugye emberfüggő.

Sok drámát megúsztál.



Nekem is felnőttként lett először párom, de ez döntés volt. Vagyis addig nem találtam olyat, akivel tényleg együtt szerettem volna lenni, ezért sokakat visszautasítottam. Most még az első párommal vagyok. Harmonikus, boldog kapcsolatunk van, nem bánok semmit.

2022. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs tapasztalatod, nem lesz onismereted, mert nincs “okod” fejlődni és hibákból tanulni, mivel nem történik veled olyan, amiből tanulhatnal. Sokkal többet tanul egy ember magáról egy szakitaskor mint amennyit akkor, amikor csak “egyedul” van.
2022. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a párkapcsolat lehet motiváció. Egyébként van, hogy aki az egész tinikorát egy párkapcsolatban tölti, az nem fedezi fel önmagát, csak mint valaki párja.


Egyébként nem gondolom hátránynak alapesetben ha valaki tini korában tapasztal először ilyet. De szerintem nem tragédia az sem, ha nem. Ha 18-22 évesen talál rád az első szerelem, szerintem az kifejezetten ideális. De persze általánosan nehéz erre mit mondani. Láttam már nagyon jó példát tini szerelemre is.


A szakítás nem egy szükséges tapasztalat szerintem. Sőt, ha valaki le tud élni egy életet egy ember mellett boldogan, azt a kapcsolatot folyamatosan ápolva, az nagyon becsülendő.

2022. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De most azt írtad az első bekezdésben, hogy aki egy kapcsolatban éli le az életet az nem tapasztal, csak valaki párjakent azonosítja magát.

Utána meg azt írtad, hogy becsulendo. Most döntsd már el, hogy minek tartod :D

2022. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat, hatranynak olyan szempontból hátrány hogy te sem tudod pontosan hogy mit hogy kellene, sem az agyban se sehol és ha az első barátnőd es hasonló lesz az nem jó. Nekem az első komoly kapcsolatom ilyen személlyel volt és nem volt jó hogy nekem kellett mindent megtanitanom neki mikor én se voltam tapasztalt. Ilyen szempontból nem jó, de mindenki kezdi valahol és lehet te attol meg a szöges ellentetje vagy:)


20l

2022. dec. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nekem idén lett az első barátnőm 20 évesen.


Előny hogy sokkal inkább vagyok felnőtt mint ugye 16-18 évesen mondjuk, és sokkal inkább tudom éretten megélni egy kapcsolatot.


Hátrány hogy idegileg kikészültem a nőhiánytól, és lehet valami bajom lett igy, mert nem birom igazán élvezni a szexet. Igaz verést se élvezem 2 éve már kb.

2022. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!