Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy barátnőmet leépíteni, hogy nagy sertődés ne legyen? Lelki szemetesnek használ!

Figyelt kérdés
Folyamatosan mondogatja nekem, hogy ez meg az a srác hogy megnézi őt, beszámol nekem hogy kik próbálkoznak nála stb... engem meg nem igazán érdekel az ismerkedési élete, meg az sem hogy kik bámulják meg mert milyen jó nő! Tanácsot vár tőlem ! Kit érdekel! Hogyan építsem le, hogy nagyon ne sértsem meg?
2022. dec. 23. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Megkered hogy fejezze be?


Vagy azt mondod neki egy olyan szitu esetében válaszként, hogy:

"Aha, uhum, biztos, nem tudom."


Én személy szerint az első opciót választanám, mert praktikusabb és kevesebb időmbe telik.

Ha megsértődik vagy megbékél, vagy megszabadultál tőle, mert nem valami jó barát ha lelkiszemétládának tart.

2022. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!