Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha társat v barátokat keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társat v barátokat keresek, jogos a részemről, h mindenkit lerázok, aki lelki szemetesnek használ?

Figyelt kérdés

feltűnt, hogy sokan vannak akik az egész életüket nekem panaszolják, meg tőlem várnak ötleteket azt megoldani, vagy csak az exről sírnak csak, stb.

jól gondolom, hogy ez nem barátság, pláne nem egy induló társkapcsolat és inkább folytatom az addigi relatíve magányos életem, ami ugyan nem jön be, dehát..


2016. jan. 18. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak azt lehet annak használni aki hagyja. Jogos. De ne feledd, hogy bizonyos szintig ez is járhat velük.


23/F

2016. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig jogos, persze. A notórius panaszkodókat én sem szeretem. Ugyanakkor az ismerkedés és közeledés fontos része az, hogy megismered a másik problémáit, persze csak normális keretek között, hogy ne legyen belőle a szokásos "az semmi, nekem sokkal sza­rabb" licitálás.
2016. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

volt, akinek próbáltam elmagyarázni, hogyamíg az ex a témája, addig ő a múltban él, én nem leszek mentőangyal se, meg így jövője sincs, inkább azt építené.

hát csak folytatja...

így szépen leléptem további magyarázat nélkül..

2016. jan. 18. 13:53
 4/10 A kérdező kommentje:
az is érdekes, hogy rólam nem is kérdeznek szinte..
2016. jan. 18. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsősoron mindenki a saját (párkapcsolati)problémáival van elfoglalva talán ezért nem foglalkoznak annyira tiéddel. Ha a csaj helyében hasonló szituban lennél te is így reagálnál. Mivel nincsen kapcsolatod nincs problémád ennyire egyszerű. "szinte" VAgyis azért mégiscsak kérdez rólad nem kell túl dramatizálni. Egy adott csoportban is vannak hallgatabb emberek és beszédesek. Ha nem érdeklődik túlzottan felőled akkor mesélj magadról vmit és majd visszakérdez. Ha te sem beszélsz túl sokat akkor mit vársz? :D
2016. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jogos és jól csinálod. Rengeteg ember azért akar "barátot", hogy megkapja a törődéscsomagját és kibeszélje a saját dolgait. Egy barátság viszont, nem csak ebből áll, hanem a másik féllel kapcsolatos érdeklőrésről is.

Aki csak magáról beszél, de rólad nem kérdez, az nem a barátod.

2016. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én pont hogy szeretnék kapcsolatokat, és vannak gondjaim amúgy meg, én is sírhatnék az exről, csak épp lezártam és szeretnék mást. erre csak azt kapom, hogy így az exe meg úgy, vagy aki arró zeng, hogy nem akar anyukánál élni, stb


kicsit olyan, mintha a gyk lenne az életben is.

2016. jan. 18. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
hát az élet nem csak öröm, boldogság, nevetgélés, mosolygás....
2016. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátok azért vannak, hogy az ember tudjon kihez fordulni, ha öröme, baja, bánata, stb van. Ha téged nem érdekelnek más ilyen dolgai, akkor ne keress barátokat.
2016. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én teljesen megértem,h mire gondolsz.

tényleg van az a szint,amikor már terhes csak azért hallgatni,mert szeretném megismerni ..pedig empatikus vagyok ,nagyon is,de az önsajnálat sajnos nem segít , és azt hallgatni hosszabb távon,hát nem túl pozitív.

én akkor sokalltam be ilyen téren ,de baromira,amikor egy srác konkrétan azt akarta elhitetni velem ,hogy nekem szükségem van valakire, és ha a társaságában leszek ,akkor neki is jó,mert enyhül a fájdalma,meg nekem is ,mert ő ebben biztos,h szükségem van rá,mert nem kapok szeretetet senkitől. fuu, na ezt pár napig hagytam neki,h jöjjön a hülyeségeivel,aztán meg szépen felvilágosítottam,h jéézus ,ez borzasztó ez a felfogás , és h önző tőle,h az ő sikertelen életét rám akarja kivetíteni,és lehúzni.

tudatosan kerülöm a negatív embereket ,akik csak lehúznak,és szerintem ez így van rendben,h az ember ,ha teheti,akkor ne hagyja magát kihasználni.

na , kiírtam ide hirtelen magamból,fel is húztam magam :D pedig szerencsére ez mostanság nem foglalkoztat.

2016. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!