Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért használ lelki szemetesnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használ lelki szemetesnek?

Figyelt kérdés

Kezdek besokallni attól, hogy a pasim folyamatosan lelki szemetesnek használ. Eleinte nem volt ez de mostanság egyre gyakkoribb hogy kifakad nekem olyan dolgokért amikről egyáltalán nem tehetek. pl hogy a barátjával össszeveszett, a munkájára is folyton panaszkodik ahelyett h váltana. néha még elnézném nem mondom hogy nem kell a problémákat megbeszélni, de már hónapok óta folyamatosan ezt csinálja. és bennem kelt bűntudatot azzal h nem támogatom őt miközben igyekszem ha nem találna mindenre kifogást. Komolyan miert kell ezt nekem elviselnem? Ennyit érek neki? ugy érzem kezd visszaélni ezzel és már az én egészségem rovására menni. El vagyok keseredve

N/25



2022. jún. 1. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Szubjektív véleményem szerint azokat az embereket használják lelki szemetesládának, akit nem tisztelnek. Akit tisztelnek, annál figyelembe veszik, hogy annak a másik embernek is vannak gondjai, érzései.
2022. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Ne empátiát tanúsíts, hanem lenézést lesajnálást szánalmat. Egyből át fogja gondolni panaszkodjon e neked.
2022. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár egyetértek az elsővel, viszont azért feltenném a kérdést, hogy mennyire nevezhető komoly kapcsolatnak a tiétek? Gondolom ameddig minden szipiszupin addig jó a másik, de amikor nehéz időszakot él át, az már TÉGED megviselt, te már támogatni nem tudod?

Nyilvan egy friss kapcsolatban ez mondjuk kevésbé tolerálható, és persze a mértéke is számít.

De most belegondolok, hogy a párommal 6 éve élünk együtt, bizony voltak nehéz időszakok mindkét fél részéről, amikor beleragadtunk az aktuális problémáinkba, és azt fújtuk minden nap. Nehéz egy idő után? Igen. De egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy emiatt ne működjön a dolog, és sosem éreztettük egymással, hogy teher lenne a másik. Tudtuk, hogy elmúlik. És tudtuk, hogy a másiknak szüksége van ránk. Hiszen ki lenne az elsőszámú bizalmasunk, ha nem a párunk, akivel le akarjuk élni az éltünket.

Persze ha nektek egy tinglitangli kapcsolat, akkor nem kell elviselni, meg kell neki mondani, hogy sok ez a lelki teher, amit rád tesz, és próbáljatok másról beszélni

2022. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat erröl szól Te vagy a legjobb barát a lelki társ akinek mindent el mer mondani kíváncsi a véleményedre és vigaszt is nálad talál. Te vagy az ő szeretője!Ha neked ez terhes keress más embert akinek ugyan arról szól egy kapcsolat mint neked.

Én is mindig ilyen kapcsolatra törekedtem és ez mindkét irányba kell müködjön!Akár szerencsésnek is érezhetnéd magad!

2022. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális, komoly párkapcsolat egymás támogatásáról szól. Különösen a nehéz időkben. Neked komolyan nehezedre esik őt meghallgatni?

Persze, biztos van az a szint, és a panaszkodás nem túl célravezető, de lehet ő csak így tudja kiadni magából a dolgokat.

A barátokkal való összeveszés valóban borzalmas és megterhelő. A munkahely kérdése meg korántsem olyan egyszerű. Nagyonis több tényezős dolog egy váltás, ami egyrészt sok tervezést, másrészt a folytonos nyughatatlanság érzését hozza magával.

Ez két kritikus téma, ami igenis megterhelő.

2022. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Sokkal szarabb ha ezt úgy teszik veled hogy még csak nem is vagytok kapcsolatban, ha ez felvidit


Energiavampirok amúgy

2022. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
69%

1, hagyod,

2, van valami fasza kis mentàlis rendellenességed, amit nem kezeltettél ki.

2022. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

én úgy gondolom, hogy párkapcsolat alapja egymás támogatása

mégis kinek öntse ki a lelkét, ha nem neked? Ha te erre nem vagy fogadóképes, át kéne gondolni ezt az egész kapcsolatot

2022. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!