Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyire befolyásolna az benneteket, hogy féltve őrzött, szeretett háziállatoddal hogy bánik a partnered? Az állat nagyon fontos a számodra, olyan mintha a gyereked lenne.

Figyelt kérdés
Főleg negatív értelemben gondolom,tehát bántja,ijesztgeti,stb,és ez kihatással van lassan arra a pici élőlényre,aki már 8éve veled van.Szakító ok lehet-e ilyesmi a számodra ?
2015. jan. 20. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretem az állatokat, van nekünk is, de egészséges keretek közt. Vagyis nem hasonlítom össze a gyerekeimmel, sem a szeretetemet feléje. Bántani, ijesztegetni, vagy bármilyen módon félelmet kelteni benne, nem engedném senkinek, még a gyerekeimnek sem, nem egy pasinak. Igen, nálam szakító ok lenne az, ha nem tetszik, hogyan bánik a párom az állatokkal, hogyan viselkedik az emberekkel.
2015. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen igen.
2015. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem választottam olyan partnert, aki annyira primitív, hogy bántja a kutyám. Ennyi.

Bár az én "pici élőlényem" egy 70 kg-os bullmasztiff volt. :)

2015. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt olyan barátom akinek a menyasszonya a nászéjszakán ragaszkodott, hogy a magyar vizslája is az ágyban legyen!


Mondanom sem kell rövidéletü házasság volt!

2015. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Aki nem szereti a kutyám,az mehet...
2015. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem igen.Már alapvetően az,ha nem megfelelően bánik az állatokkal.

Nem kell őket szeretnie mindenkinek,de,hogy ne tudjon elmenni egy kutya,macska,bármi mellett,hogy ne rúgja oldalba stb...(ez csak egy példa)olyan ember számításba sem jöhet semmilyen téren,még haverkodni sem.

2015. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4. Pont ilyesmire gondoltam, amikor azt írtam, szeretem az állatokat, de egészséges módon. Vannak, akik erősen túlzásba viszik, emberként bánnak az állataikkal. Meg vannak, akik nem szeretik őket, esetleg bántják is. Ők szerintem érzéketlen emberek, akik a védtelen állatot bántani, félelemben tartani képesek. Belőlük ennyit nézek ki az emberi kapcsolataikban is. Persze amikor épp szerelmesek tudják titkolni, de kibukik előbb-utóbb ez a természetük. Meg kell csak figyelni, a más emberekhez való viszonyulásukat.
2015. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

"bántja,ijesztgeti,"


AKi ilyent tesz egy állattal, azzal nemhogy párkapcsolatot, de semmilyen kapcsolatot nem akarnék fenntartani.

2015. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem párválasztásnál mindig is fontos tényező volt, hogy szereti-e a másik az állatokat vagy sem. Nem tudnék egy olyannal lenni, aki nem szereti az állatokat. Bár... nem azt mondom, hogy szeresse, de a kedvemért, és mert az állat is érző lény, igenis legyen meg vele egy légtérben és ne merje bántani! Eleinte párom nem igen szerette a cicám mert a család mindig is kutyás volt, nem is foglalkozott vele, nem tudta mit kell egy macskával csinálni a nyúllal meg pláne :D De soha nem bántotta egyiket sem, ma meg már a cicámmal nagyon jó barátok lettek. De ha nem tudta volna megszeretni a cicám és elkezdte volna megfélemlíteni és bántani hát akkor elköltöztem volna tőle az is biztos!
2015. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Nem várom el, hogy nagy haverok legyenek, tartson tőle távolságot, ha nem szereti, de ha bántaná, azt megemlegetné, és azt sem tolerálom, ha valaki durván/gyűlölködve beszél róla/vele. Nekem fontos, hogy a párom állatszerető legyen. (Szerencsére az is.:) Volt olyan exem, aki aggasztóan bánt a saját állatával is, miután kiismertem, rájöttem, hogy mindig visszaél azzal, ha valaki ki van szolgáltatva neki.
2015. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!