Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon reg ota tetszik ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon reg ota tetszik ra irtam badoon de nem irt vissza, elsullyedek szegyenemben. Tudok valahogy menteni ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés

Van a kozeli varosban egy fiu aki nagyon tetszik nekem, facebookon mindig nezegetem van e valakije, tenyleg nagyon tetszik..velem még ilyen soha nem volt.

Aztan a semmibol regisztraltam badoora, es mit ad Isten ki dobta nekem a profiljat es pont fent is volt. En jobbra huztam, es irtam is neki hogy szia. Nem akartam elhalasztani a lehetoseget hogy megismerjem vegre, gondoltam lehet nem is lapozgat csak neha belep..

Nem irt vissza, viszont azota sincs fent sokszor, csak naponta vagy 2 naponta belep 1 x, mindig amikor ra megyek a beszelgetesre, azt irja hogy 1 vagy 2 napja volt elerheto..a profilomat sem nezte meg. Nagyon rossz erzes, elsullyedek szegyenemben. Erre vartam hogy vegre valahogy tudjunk beszelni.

Mit kene irnom hogy menteni tudjak ezen a helyzeten?

Egyidosek vagyunk, 23 evesek.


2022. dec. 28. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet veletlen lep be neki es ezer eve nem is hasznalja..
2022. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valamiert azt erzem eszre se veszi az uzenetem szerintem nem hasznalja , ha latna az uzenetet vissza irna hiszen nem veletlenul regisztralt oda. A kepem ami kint van rolam imadom, nagyon gyonyorunek latom magam rajta , nem hinnem hogy annyira csunya vagyok szamara hogy egy koszonest se viszonozzon
2022. dec. 28. 23:47
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Most regisztralhatott mert par honapja is fent voltam badoon es soha nem lattam ott
2022. dec. 28. 23:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Vegre valaki megtetszik es nem tudok egy beszelgetest elkezdeni vele.. pedig en tettem erte, nem a semmire vartam..hm mindegy
2022. dec. 28. 23:50
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Jesszus, szerinted egy srácnak hány ilyen lányra kell ráírnia, hogy eggyel értelmessn beszélgethessen?? Ne már... ne az elsőtől fosd össze magad. Hanem akkor, amikor már a 100. sem ír vissza, pedig még ronda is.
2022. dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem szándékos, csak nem látja, nem is használja.

Jól tetted, hogy rairtal, bár facen kellett volna, de már mindegy.

2022. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Facen? Nem nyomulos az?
2022. dec. 29. 03:32
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

"Valamiert azt erzem eszre se veszi az uzenetem szerintem nem hasznalja , ha latna az uzenetet vissza irna hiszen nem veletlenul regisztralt oda. "


Ahhoz mit szólsz, hogy jobbra húztam vagy 300 nőt, ráirtam 30-ra és egy se irt vissza, nem 1 ből 1, érted?

2022. dec. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

#7


Miért lenne nyomulós?

kb 20-30 évvel ezelőtt annak számítana, ma már nem. Természetesen ne csupán egy "szia"-t dobj, és ne is támadd le. Finoman, de határozottan.

2022. dec. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

A kép nem sokat ér, ha amúgy ő is tudja, hogy nézel ki élőben.

Te abból indulsz ki, hogy ha tudja, hogy bejön neked, akkor 100%, hogy összejöttök. De mi van akkor, ha egyszerűen nem jössz be neki?

Szerintem ezt itt tedd szépen félre. Te léptél, ő meg nem reagált. Ez is egy válasz.

Persze ettől még nyomulhatsz rá fb-on, meg bárhol máshol, és lehet, hogy annyit el is érsz vele, hogy egyszer elvisz egy körre.

Azt tudtad, hogy ha valaki többször nézi a profilod, azt a FB elsők között dobja fel, hogy kit ismerhetsz? És ott se jelölt be ismerősnek.

2022. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!