Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérem szerelmes az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérem szerelmes az egyik tanárába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkezdtek beszélgetni és mikor kiderült megígérte, hogy nem fog semmi történni köztük, de biztosan tudom, hogy azóta már csókolóztak és fel akar menni hozzá. Tesóm lány és már nagykorú, de 15 év van köztük és szinte biztosan tudom, hogy a tanár csak meg akarja húzni...Mit lehet tenni ilyenkor?
2010. okt. 1. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos,nem sok mindent tehetsz,ha rózsaszin köd van.

Max reménykedel,hogy nem sül el rosszul.:S

2010. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekel miből tudod olyan biztosan, hogy a tanár csak dugni akar.
2010. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer figyelmeztesd, a többi az ő dolga.
2010. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess el vele, de igazából nem a te dolgod (főleg, hogy nagykorú) és attól még, hogy jóval idősebb, lehetnek komoly szándékai.
2010. okt. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves a tesód ?
2010. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyszer hallottam, h miről beszélgetnek és a pasi csak a farkáról tudott vele beszélni meg hogy mit csinálna vele(tesóval). És most szeptemberben lett 18 a tesóm.

Am ha kiderülne a dolog csak a tanárt büntetik meg vagy a diákot is?

2010. okt. 2. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
lett valami az ügyből?
2011. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!