Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 év körüli lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év körüli lányok nektek milyen típusú/öltözködésű pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Linkeljetek ha tudtok képeket!
2022. dec. 29. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Na, a chino + ingtol rosszul vagyok. Senkinek nem all jol. A masik ketto tok okes.
2022. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Hű, én nagyon odáig vagyok a párom (ő huszonhét éves, én huszonnégy vagyok) öltözködési stílusáért.

A párom alapvetően a lazább, ugyanakkor mégis valamennyire elegáns öltözködést preferálja a mindennapokban (ideértve a munkát és a programok többségét is). Ilyesmikre gondolj:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha valamilyen elegáns eseményre megyünk, akkor szeret kiöltözni. Nem tudom, honnan jött neki, de néha csokornyakkendőt visel sima helyett, de szerintem még rajta az is jól néz ki, valamint újabban megtetszettek neki a bársonyzakók.

[link]

[link]

Otthonra egyébként legtöbbször valami laza nadrágot és pólót vesz fel, semmi különös.

Amit még érdemes lehet megemlíteni, hogy nagyon szereti a karórákat, az ilyen egyszerűbb, bőrszíjasakat (egyébként én is, van néhány ilyenem), valamint egy-két fémlánca is van. Utóbbi kapcsán ilyenekre érdemes gondolni:

[link]

2022. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Beírtam pinteresten, hogy "male outfits", és amiket kiadott, azok közül ezek jönnek be:


[link]

[link]

[link]

[link]


20/L

2022. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Elegáns, öltönyös.
2022. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem fogok képeket keresni, ha nem gond. Nekem a hétköznapi, lazább, akár sportos öltözködés jön be leginkább. Mondjuk, ha valaki farmert hord (de nekem a kulturáltabb melegítővel sincs bajom), sima egyszínű vagy akár mintás pólókkal, pulóverrel, laza inggel, sportcipővel. Ennek az egy fokkal “csinosabb” változata is tetszhet, mondjuk a kötött pulóverek vagy a chino nadrág. Viszont én nem szeretem, ha valaki a hétköznapokon is elegánsabban öltözik és pl. olyan ingeket hord, zakót, bőr cipőt stb. Nem azt mondom, hogy nem nézhet ki jól, de nekem túlzás (és nem arról beszélek mikor valakinek a munkája vagy egy adott alkalom megköveteli).
2022. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!