Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy 37 éves férfival(elvileg már nem gyerek!!)Napokig jól el beszélgettünk,de 2 napja nagyon furcsán kezdett el viselkedni,volt ,hogy egy fél napra teljesn el tűnt utána engem vonott állandóan kérdőre ,hogy nem válaszolok (nem volt mire !!) aztán tegnap ebből besokaltam és szó nélkül tiltottam ...Nagyon furcsa kifogásokkal is jött ...meg csak a haverok stb.... az ilyennel tényleg nem érdemes foglalkozni? Van vele kacsolatban egy nagyon rossz előérzetem ! n31
2022. dec. 30. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Hallgass a megérzéseidre!


Én azt tapasztaltam, hogy ha eltűnik, és valami átlátszó, gagyi kifogással jött, akkor nem érdekeltem eléggé..


Az ilyen hagyni kell a picsába, majd jön más...😃

2022. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !!
2022. dec. 30. 11:23
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Az előző ugyanerre a kérdésedre válaszolva, ha letiltottad a srácot, akkor mi a kérdés? ha ténylegesen letiltottad, akkor tárgytalannak kellene lennie ennek a kérdésnek.

Amúgy te tudod, hogy neked mi fér bele és mi nem. Számomra nem jelent akkora nagy gondot, ha valaki fél napig nem ír. Nekem úgy jön le, hogy csak írogattatok és nem találkoztatok. Ha ez így van, akkor igazából addig azzal találkozik, akivel akar.

2022. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fél napos eltűnést nem nagyon tudom értelmezni, simán van bárkinél, hogy fél napig nem ér rá írni, és én nem preferálom ismerkedési szakaszban sem a non stop kommunikációt, van az embernek munkája, egyéb dolga is, na, meg nekem kedvem se lenne folyton írni. A kérdőre vonás nem szimpi ismerkedési szakaszban, és ha nem írt ő sem, még furcsa is. Viszont nagyon szűkszavúan írtál, kevés derül ki, mi volt még a probléma. A haveros rész sem teljesen világos. Mivel kapcsolatban voltak kifogásai (ill. mik), szerettél volna találkozni, és arra? Annak ellenére, hogy én már több gázos férfival ismerkedtem, azért két nap „furcsaság” után letiltani a másikat szerintem erős. (Kivéve természetesen, ha vmi nagyon gázos dolgot tesz.)
2022. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4" nem dolgozott,szabadságon van itthon január közepéig... gen folyamatosan kérdőre vont ,hogy mire nem válszolok neki mikor semmi olyanról nem is volt szó ...Voltak olyan megnyilvánulásai és elég gagyi kifogások amik teljesen átlátszóak voltak. Mellesleg az állándó kioktatás se volt nekem túlzottan szimpatikus,mindent meg kelett magyaráznom neki . Mellesleg ő el döntötte, hogy velem akar szilveszterezni meg nálam (nem hívtam fel,öcsémmel lakok ketten nem is akartam fel hívni, ő viszont nem mesze lakik tőlem egyedül ) nekem ez is kicsit furcsa volt ...
2022. dec. 30. 13:57
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

"Az elején meg állás nélkül keresett,hívott ,írt...két napja teljesen megváltozott(FFi/37) . El kezdett össze vissza hazudozni (nem tudott hülyének nézni) utána már fél napokra teljesen el is tűnt. Kérdőre vont töbszőr is ,hogy nem lehet így beszélgetni ,nem válaszolok.Nem volt mire válaszolnom !!! Aztán este megint el tűnt ,teljesen el nyelte a föld én be fejeztem vele. Elvileg haverokkal volt ,amit én nagyon kétlek. Tiltottam mindenhol ,hogy még véletlen se tudjon keresni ha eddig se ment neki . Van egy sejtésem,egy rossz megérzésem ...Hagyjam a francba igaz ??? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget !! N31"


Ezt írta a kérdező a legutóbbi kérdésénél, ami azóta törölve lett.

Szóval a srác szó nélkül elment bulizni a haverjaival, amiről nem tájékoztatta őt és nem írogatott neki a buliból, ezért letiltotta.

2022. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 te beteg vagy
2022. dec. 30. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Most se derült ki sokkal több minden:-)


Ha szabin van, attól még nem kötelező folyton írnia. A kioktatás, számonkérés, basáskodás gáz. De ált. érvényű, hogyha téged nagyon zavar a másik viselkedése, tök mindegy, hogy más szerint belefér, nem fér bele, offolhatod. De innentől nincs kérdés, bohócot csinálsz magadból, ha épphogy letiltottad, feloldod, és esetleg rá is írsz.

2022. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os, én ezt nem láttam, de nagyon egyforma stílus. Akkor a kérdezővel van a bibi…
2022. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mit erőlködtök mikor értelmezni se tudjátok a ki írt kérdést???? most őszinten ?!?!?!
2022. dec. 30. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!