Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tennétek valamit ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennétek valamit ha a párotok legjobb barátja abban a hitben lenne, hogy ő a prioritás?

Figyelt kérdés
Tennétek valamit, ha azt hinné a legjobb haver, hogy ő fontosabb, mint ti, vagy rá hagynátok?
2022. dec. 30. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Rá hagyom, hagy higgye
Tennék valamit
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez miben nyilvánul meg??
2022. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Miből gondolod, hogy nem az?
2022. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én mit tennék? Nem az én barátom, nem nekem kell elmagyaráznom neki. Az viszont elég nagy szégyen lenne, ha a párom nem tudná kezelni azt, ami az ő feladata.
2022. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

A prioritás mindig a szerelmem.

Ez nem kérdés.

2022. dec. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Állandóan erőlteti a bro szöveget, meg a bro code-ot. Amikor egy játékot játszottunk, amiben az volt a kérdés a párom felé, hogy mit tart rosszabbnak - megcsalni a párját, vagy hátba szúrni a legjobb barátját. A párom azt válaszolta, hogy egy két hónapos random Jucit eldobna, ha egy 10 éve legjobb barátja lenne a tét. Erre a haverja reakciója egyből az volt, hogy örült magának, meg jött a bro coddal, pedig a párom itt két hónapos kapcsolatot viszonyított 10 éves barátsághoz, tehát nem rólunk volt szó, nem személyes volt, mivel velem 4 éve van. Szóvá is tette, h nem ránk gondolt, hanem elhatárolt.

Mindig úgy csinál, mintha nem lenne tisztában vele, hogy egy éven belül én már a barátja menyasszonya lennék, ő meg marad a saját helyen :D

2022. dec. 31. 13:33
 6/6 A kérdező kommentje:

A páromnak elmondtam, hogy többet ne legyen ilyen félreérthető, mrrt ez nekem szégyen.

Ő azt mondta erre, hogy megérti, hogy nekem ez rosszul esett, de ő tényleg nem ránk gondolt.

Plusz hozzá tette, hogy szerinte nem gondolhatja úgy a srác, ahogy hiszem, mert ő (a párom) mindig úgy beszél rólam, hogy egyértelmű legyen, h prioritás vagyok számára

2022. dec. 31. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!