Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan híresség akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan híresség akire lecserélnétek a párotokat?

Figyelt kérdés

Bárki lehet, akinél esetleg eljátszadoztatok a gondolattal hogy ha elérhető lenne számotokra akkor otthagynátok a jelenlegi párotokat.

Nyugodtan lehet őszintén, úgyis anonim (+ amúgy is elméleti a kérdés, nyilván nem nagyon lesz sok esély valaha is összejönni hírességekkel).



2022. dec. 31. 01:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Persze,Alica Schmidt-re bármikor
2022. dec. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Nincs párkapcsolatom, de amikor volt akkor sem akartam volna lecserélni olyan személyre akit nem is ismerek és nem is tudom, hogy igazán milyen ember. Ezért nem is értettem soha ezt a rajongást a celebek vagy sztárok iránt, mert "oké" van róla információd, de nem tudod, hogy milyen ember. Akit lényegében kedvelsz azaz a "kép amit róla elképzeltél".
2022. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs! Sose voltam ilyen hírességmániás se.

Amúgy is számomra irritáló lenne ha híres!

N 30

2022. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, akit vonzóbbnak tartok, mint a párom, pedig a párom is jól néz ki, mert valljuk be, a páromnak nincsenek milliárdjai magára és nincs ideje az egész életét bíbelődéssel tölteni, mert nem abból él.


De lecserélni nem cserélném senkire, mi illünk össze, mi vagyunk egymás társai. És ez a közös sors fontosabbá és szerethetőbbé teszi mindenkinél.

2022. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Nekem van. Név mindegy, soha sem fogunk találkozni. A férjem is tud róla, de szerencsére van annyira intelligens, hogy 20 év házasság után nem sértődik meg ezen. Az lenne a baj, ha a szomszéd vagy egy kollégám tetszene. Egy ilyen irreális rajongás semmilyen hatással sincs az életünkre.
2022. dec. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az én párom tökéletes nő és tökéletes nekem. Nem vágyom másra mert éppen jobban néz ki vagy esetleg tetszik. Mert nem tudhatom milyen a személyisége a tetsző nőnek.
2022. dec. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2022. dec. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tennék ilyet soha, ha lenne párom, akkor sem.

De egyébként Alexandra Daddario nekem aki nagyon tetszik, aki híresség.

2022. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Erről a kérdésről csak eszembe jutott, hogy pár éve hány pasi írta azt egy fórumon, hogy Amber Heardet azonnal el is venné feleségül, annyira szép, meg tökéletes.

Aztán most, hogy kiderült, hogy ha valami nem tetszik neki, akkor oda💩ik az ágyra, megver és végül téged perel be erőszakért, már valahogy mégse annyira tökéletes.


Szóval: persze, hogy sok sztár van, aki jobban néz ki. Meg van pár olyan filmes karakter, aki belsőre is bejön. De az csak egy szerep. Valójában semmit se tudunk ezekről az emberekről.

A külső megfog, a belső megtart. Ez pontosan így van. A párom is szép, meztelenül reggel kócosan a legszebb. De amiért vele akarok lenni, az a csodálatos személyisége.

2022. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Pár elönyös fotó kevés ahhoz, hogy valakihez vonzódjak, elmúltam már 12 éves. Milyen a személyisége? Milyen lenne vele együtt élni? Azonos értékrend, világnézet, közös életcélok, tervek, szeretetnyelv, intelligencia, humor, ilyesmik számítanak, nem vagyok értelmi fogyatékos, hogy azért sóvárogjak valakire a társam helyett, aki szeret és akit szeretek, mert egy adott hírességnek, akit nem is ismerek, sosem találkoztunk pl kékebb a szeme, szebben énekel, vagy nagyobb a melle.
2022. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!