Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt feldolgozni, hogy engem csalt az exférjem, hazudozott, sunyi módon viselkedett többmindenben. A jelenlegi nőjét (aki egyébként a szeretője volt a házasságunk végefelé) pedig valószínűleg megbecsüli, a tenyerén hordozza?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 09:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak feltételezed, hogy megbecsüli. Az elején lehet így tesz, de majd idővel derül ki a valóság. Veled is így volt gondolom az első időszakban, különben nem valószínű, hogy hozzámentél volna. Vagy mégis?
2022. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
2: Az elején nem derültek ki a hazugságai, az, hogy a kezdetektől voltak pl. alkalmi félredugásai. Viszont annyiban más a nőjével a kapcsolata, hogy nekem sajnos sosem voltak elvárásaim vele szemben (pl., hogy egyenlő részben vegyük ki a részünket a házimunkából,ő is főzzön, mosson, akárcsak én), vagy, hogy csak velem járhat el szórakozni, nélkülem sehová, (még a gyerekeivel sem lehet közös programja a nő nélkül) . Vagy, hogy kapjak értékes ajándékokat különböző alkalmakra. Ezeket a mostani barátnője megköveteli tőle. Nekem is ezt kellett volna tennem, akkor nem érezném most becsapva magam.
2022. dec. 31. 10:28
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Itt azt kell feldolgoznod, hogy megtehette veled, nem vetted észre és azt is, hogy ezzel leértékelt lettél a saját szemedben.

Feldolgozni úgy lehet, hogy levonod a tanulságot! Volt-e benne részed, nem voltál-e sárkány, kullancs, követelőző? Nőként voltál-e benn ebben a kapcsolatban, vagy harcos lettél?

Legközelebb mérj alaposabban, feszítsd keresztre az embered az elején több szempontból is. Ez sem véd meg teljesen, de csökkenti a valószínűségét, hogy a számodra nem megfelelő emberrel kezdj.

Tehát önismeret, önfejlesztés és emberismeret fejlesztése.

2022. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

“ hogy nekem sajnos sosem voltak elvárásaim vele szemben”


Na itt volt a gond, lábtörlőt csináltál magadból!

2022. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Tiltsd le mindenhol ne láthasd őket a nőjét is tiltsd le. Mert különben még egy darabig neked fog menni a műsoruk. Ezt így szokták.
2022. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanez volt velem is, csak nekem nem a ferjem volt. En annyira kikeszultem hogy jarok pszichologushoz azota is, ajanlom,hogy keress egyet te is, sokat segit.
2022. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#3

Tanulságokat levonni és legközelebb már azok alapján kell kapcsolatot kialakítani egy másik emberrel. Sose csinálj többé magadból lábtörlőt senki kedvéért. Mostmár szerintem elég nyilvánvaló számodra, hogy ezzel csak a visszaélésre adsz lehetőséget másoknak. Tanuld meg, hogy nemet kell mondani. Ha a földön csúszol a másik lába előtt, attól nem fog jobban tisztelni és szeretni. Inkább lenéz csak. Tudom, hogy nem olyan könnyű, de meglehet tanulni. Sokan átesnek a rózsaszín köd okozta vakságon, csak az a nem mindegy, hogy hányszor. 1x még elnézhető, de ha utána mégegyszer hagyja magát, vagy még többször, akkor az bizony már a saját hibája lesz.

Abban viszont nem hiszek, hogy egy ember egy életre ki tud bújni a bőréből. Az exed sem képes rá, csak színészkedik, amíg meg nem unja. Aztán jön az új nőnek is a fekete leves. Nincsen miért irigykedned.

2022. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
5: Sajnos így is lehet értelmezni. Nekem csak természetes volt, hogy elfogadom őt olyannak, amilyen, nem akarom megváltoztatni, kierőszakolni semmit, amit önszántából nem ad. Kár volt. Az utódom jobban jár, hogy kierőszakolja, amit akar.
2022. dec. 31. 11:20
 9/25 anonim ***** válasza:
10%
Erőszakkal nem megy. Női kommunikációval akkor, ha a másiknak valóban fontos vagy. Erőszakot egy nő nem alkalmaz! A mostani partner sem teszi, ebben biztos vagyok.
2022. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Női kommunikáció, az milyen, szívem ha nem segítesz apám beveri az orrod, vagy elköltözünk a gyerekkel. Vagy esetleg: Szívem, milyen az exed?

Elmebeteg. Oké, szívem, ha rendes leszel velem, én is mondogatom az exedre hogy elmebeteg. Vagy: Szívem, milyenek a nők. Hát rosszak. Szerintem is, főleg az exed, a nők pont olyanok mint mondod, mind rossz. Kivéve engem, nem is értem mi van szerintem gyerekkoromban átműtöttek.

2022. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!