Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez, manapság már szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez, manapság már szinte minden csaj biszex meg leszbikus, vagy ennyire mindegy már hogy milyen nemű, csak dugni tudjanak?

Figyelt kérdés

Ma kíváncsiságból csajként regisztráltam Tinderre, persze képet nem tettem fel, csak valami természetfotót, mert kép nélkül nem engedett tovább. Megadtam nemi orientációnak hogy leszbikus, és csak nőket kerestem. Na már most, eddig pasiként voltam fent, heteróként, és csak csajokat kerestem. Elég nagy átfedés volt azok közt, akiket nekem amíg rendesen pasiként voltam fent, és azok közt akiket leszbi csajként kiadott. Fiatalabb, 20on éves csajokra kerestem ez igaz, az idősebbeknél nem tudom mi a helyzet, de manapság ennyire mindegy már csak legyen kivel dugni, szóval keresnek pasikat, biszex/leszbi csajokat, stb? Régebben csak én szerintem nem volt ennyi? Pedig még csak 30 vagyok de érezhető a különbség.

Szóval ezentúl már ha lesz az embernek valakije, akkor nem csak a pasiktól kell féltenie, hogy elszedik tőle, hanem a csajoktól is?

Vagy ez valamiféle új divat?


2022. dec. 31. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Csak divatból csinálják
Tényleg leszbikusok/biszexuálisak
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy hetero, fiatal, csinos lány miért keresne szexpartnert a tinderen? Akadna minden ujjukra 100 IRL. Nyilván az fog a tinderen keresgélni, akinek valamilyen szempontból nehezebb az ismerkedés, annak ellenére, hogy jól néz ki és fiatal. Pl leszbikus, speciális, ritkább perverziók, kapcsolatban él, és kitekintgetne.
2022. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezek kifejezetten szép lányok voltak, nem azok a butch lesbianok akik úgy néznek ki mint egy pali. Bár a másik ok, hogy lehet Instára gyűjtenek követőket, ezt kifelejtettem a szavazásból, gondolták ha megadnak olyan orientációt, amivel mind a pasiknak, mind a csajoknak kidobja őket a rendszer akkor több követőjük lehet.
2022. dec. 31. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
2# ez is lehet ok, de az biztos, hogy egy csinos, szingli, fiatal, hetero lány nem fog a neten/tinderen szexpartnert keresgélni, hacsak nem hivatásos.
2022. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

"Egy hetero, fiatal, csinos lány miért keresne szexpartnert a tinderen?"


Te eddig egy sötét aknában éltél, és csak a napokban kerültél internet közelébe?

A Tinder soha nem volt az igényes párkeresés felülete. Mindig is a laza kapcsolatok, vagy szexkapcsolatokról szólt.

Attól, hogy vannak akik komolyan veszik a Tindert, még ugyan olyan szenny app marad mint amilyen volt. Mármint amilyenné a használói tették.


A kérdésre meg a válasz: divatból.

2022. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
4# nem élek sem aknában, netem is régóta van, viszont akár laza, akár szexkapcsolatot keresnék, ilyen ajánlatokat tömegével kapok kanos pasiktól kérés nélkül is, szóval a nem igényes, vagy laza dolgokhoz is minek a tinder? Nem elég, hogy tele van a kéretlen mappánk a facebookon, leszólítgatnak mindenhol, egy szórakozóhelyre egy kávéra nem ülhetsz be barátnöddel nyugodtan, majd még pont nekiállunk a tinderen szexpartnert keresgélni, álmodjatok csak 😁
2022. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Divat lett. Jó reggelt! Eddig hol éltél?
2022. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Hiányzik nekik a jó szex.
2022. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem valahol divat is… egyre “menőbb”, egyre inkább majmolják egymást és a lovat is adják egymás alá, hogy mostmár bármit megtehetünk, bárkivel lehetünk stb. Ami igaz is, valóban megtehetem nőként hogy nővel legyek, nincs szabály ami tiltaná, de miért akarnám? Ha egyszer a férfit szeretem és nincs velük semmi bajom, hetero vagyok, akkor nem fogok a nőkhöz nyúlni… sokszor amúgy ez kíváncsiságból is fakad, de rengeteg olyan van akit annyi csalódás ért, hogy elkezdett orientálódni a nők felé és kitalálta, hogy ő leszbi.

Főleg a nagyon fiatal, gen z korosztályt érinti szerintem az, hogy már csak azért is, media és propaganda hatására azonos nemű kapcsolatokban vannak.

De akik tinderen így vannak fent, azoknak a nagy része szerintem a való életben nem menne el egy lánnyal találkozni és “szexelni”, de lehet én vagyok a naiv hogy ezt gondolom

Én egyetlen egyszer regisztráltam nem tinderre, de hasonló keresőre, bejeloltem hogy nőket is keresek, de csak azért, mert kiváncsi voltam, milyenek a vetélytársak😃😃 hat kaptam érdekes jelöléseket és üzeneteket

2022. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

"Főleg a nagyon fiatal, gen z korosztályt érinti szerintem az, hogy már csak azért is, media és propaganda hatására azonos nemű kapcsolatokban vannak."


Ezt az én korosztályomra (Gen Y) is mondták, és bármibe lefogadom, hogy nálam idősebbekre is.

2022. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
A nők a jobb opció párkapcsolat terén, ezt pedig a többi nő is tudja, tapasztalja. Ezért van az hogy a biszex nők jóval nagyobb része preferálja a kapcsolatot más nőkkel, míg a biszex férfiak max dugni járnak össze más férfiakkal, kapcsolatot viszont csak nővel tudnak elképzelni. Ezért tűnik úgy hogy egy csomó nő biszex, míg a férfiaknak csak egy kis százaléka.
2022. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!