Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság, hogy éli meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság, hogy éli meg egy leszbikus közösség ha egy tagja (egy férfihoz) férjez megy? A lányok később visszajárnak?

Figyelt kérdés
(Kérem csak az írjon, aki tapasztalt ilyent és belülről ismeri a dolgot!!!)
2011. dec. 23. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Megköveztek bameg.


Babinéni.

2011. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát rohadtul sajnálom azt a férfit.
2011. dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Látom személyes tapasztalattal rendelkeztek.

Hát régebben nem jól. Meg vallom nem vagyok mai csibe, amúgy volt így is úgy is. A kilencvenes években rosszul fogadták. Ezt tudom. A nyolcvanas években (öregektől tudom) meg természetesnek vették. Bár akkor jóval kevesebb közösség volt.

2011. dec. 23. 00:59
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyolcvanas években nem csak azért fogadták könnyebben, mert kevés volt a közösség. Igaz, csak a nyolcvanas évek második felében születtem, de ismerősöm sokat mesélt erről az időről. A hippi mozgalom hagyott nyomokat azért rendesen. Annak meg az volt a lényege, hogy fogadjunk el egy embert olyannak amilyen.
2011. dec. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van. De a nyolcvanas években a gyerekhez vezető egyetlen út is a házasság volt, és nem volt direktben sulykolva hogy aki leszbi az nem szeretheti a pasikat. Ami amúgy (megtapasztaltam) nem is igaz. De az sem igaz, hogy egy házasság után egy leszbi kapcsoltban élt nő hetero lesz. Még akkor sem ha csak inkább futó kapcsolatok voltak azok.


[link]

[link]

2011. dec. 23. 02:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki leszbikus, miért akar a sablonideálnak megfelelni és megházasodni egy férfival? Engem ez érdekelne igazán!

Becsapja saját magát, de ami rosszabb, a párját is. Kivéve persze, ha a férfinak ez tetszik, mert vannak ilyen "betegek" is.


30/L

2011. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!