Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Felhivtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Felhivtam és a barátnője vette fel. Visszahívjam vagy mi?

Figyelt kérdés
van egy pasi akit nagyon szeretek, van egy kis ...akivel együtt van és gyereket akar tőle (igy akarja megfogni) és még 1 hónapja kb a pasi mondta hogy hivjam fel és szoktunk beszélni bár sokkal idősebb, de nem érdekel.na most 1 órája felhivtam és a kis ... vette fel bele se szoltam leraktam de én meg akarom neki mondani hogy szeretem még ha nem is lehetünk együtt. ha megint aza kis... veszi fel mit csináljak???????????? nem száll le róla és az a kis.. az unokatesojával akart összehozni aki sajna korban hozzámillő, nem ugy mint akit szeretek, de engem ő nem érdekel.S.O.S.
2008. dec. 26. 16:05
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
na figyelj ne kis szarosozz engem te idiota
2008. dec. 28. 16:41
 12/32 A kérdező kommentje:
és nem komoly szerelem ez és egyáltalán nem szerelem és ezt nem én mondtam
2008. dec. 28. 16:43
 13/32 anonim ***** válasza:

Csak játszik veled! Vedd már észre! Totál kihasználja azt, hogy te körbeugrálod mint egy kis pincsi!!!

Gondolkozz már, ha nem komoly a kapcsolatuk, miért szeretnének mindketten babát!? Ne avatkozz bele az Ő életükbe! Ha nem szeretné a srác a párját, akkor már régen otthagyta volna és veled lenne!!! Ez meg sem fordul a fejedben?Ez nem tiniszerelem, hanem egy komoly FELNŐTT kapcsolat, amit te kis sz..-os úgysem tudsz tönkretenni!

2008. dec. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
jól van nem kell a számba rágni mert nem a kérdésemre válaszoltatok csak bunkó véleményeket mondtatok kuss legyen már te nagy szaros!! ha én kis szaros vagyok te meg nagy szaros !!!!
2008. dec. 29. 16:36
 15/32 anonim ***** válasza:
73%
Jujistenkém, nehogy pofozkodni kezdj, mert mindjárt összepisiljük magunkat! :) Én nem írtam bunkó választ, de mégis lepontoztál, mert nem azt írtam, amit hallani akartál. :) Hány éves vagy, 12? :D A hozzászólásaid alapján több semmiképpen!
2008. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%
Hát 13-nál bizos nem idősebb, mert azt hiszi, hogy majd egy felnőtt férfi otthagyja a barátnőjét miatta, egy kis ... miatt! Amúgy meg itt mindenki a kérdésre válaszolt, arról már nem tehet senki, hogy fáj az igazság! Hogy nincs esélye!De hát had' álmodozzon csak, hisz még gyerek! A remény hal meg utoljára!
2008. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
még jó h nem ismerlek mer tényleg pofánbasználak...
2008. dec. 30. 16:11
 18/32 A kérdező kommentje:
és ha kiváncsi vagy rá felvilágosítalak hogy ez NEM felnőtt kapcsolat . 2 év alatt együtt voltak vagy 5 hónapot mert minden áldott nap összevesznek.. szval nem komoly kapcsolat és nem mind a ketten szeretnének babát csak a kis csitri de neki nem lehet gyereke. :XD
2008. dec. 30. 16:16
 19/32 anonim ***** válasza:
63%

KIscsaj! Vegyél magadból vissza, mert nagyon nem tetszik a hangnemed! Légyszives, ha ilyen problémád lesz máskor, ne tegyél fel ide kérdést, mert neked az a legnagyobb bajod, hogy nem azt írják ide, amit te hallani szeretnél! Azt hitted, majd olyan válaszokat kapsz, hogy "hajrá, nyomulj a pasira, amíg nem szakít a barátnőjével"?Vagy mit hittél?

Nem fogod fel, mert olyan gyerekesen gondolkodol! Tök mindegy, hogy 2 év alatt hányszor vesztek össze, békültek ki, meg mit tudom én! Ha a pasit érdekelnéd, már rég otthagyta volna a barátnőjét! Senkit nem lehet arra kényszeríteni, hogy azzal legyen, akit nem szeret! Pláne egy felnőtt embert nem! Ezen gondolkozz el!

2008. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%
Ideges vagy, édes? :) Szedjél hangyát! :) Mit vársz, mit mondjunk? Hogy majd egy 12 évesért elhagyja a barátnőjét? Kétszer körberöhögnek a barátnőjével együtt, ahogy ugrálsz körülötte, mint egy kis görcs uszkárkutya. Ha ismernél, sem tudnál "pofonbaszni" (ahogy te fogalmaztál), mert 12 évesen max. 150 centi lehetsz, fel sem érnél. :) Tanulj egy kis önkritikát, mert nagyon csúnya pofonok várnak rád az életben.
2008. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!