Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Felhivtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Felhivtam és a barátnője vette fel. Visszahívjam vagy mi?

Figyelt kérdés
van egy pasi akit nagyon szeretek, van egy kis ...akivel együtt van és gyereket akar tőle (igy akarja megfogni) és még 1 hónapja kb a pasi mondta hogy hivjam fel és szoktunk beszélni bár sokkal idősebb, de nem érdekel.na most 1 órája felhivtam és a kis ... vette fel bele se szoltam leraktam de én meg akarom neki mondani hogy szeretem még ha nem is lehetünk együtt. ha megint aza kis... veszi fel mit csináljak???????????? nem száll le róla és az a kis.. az unokatesojával akart összehozni aki sajna korban hozzámillő, nem ugy mint akit szeretek, de engem ő nem érdekel.S.O.S.
2008. dec. 26. 16:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kis rosszindulatú r*banc vagy, hogy örülhetsz annak, ha valakinek nem lehet gyereke? Nem tudom, miért gondolod, hogy akárkinek is kellenél ilyen idiótán.
2009. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
nem örülök neki, de egy alkoholistának,ráadásul gyógyszert is szed mellé, nem örülnék ha lenne gyereke, nemrég tölötte a 18at, és hát már most gyereket akar, a pasi nem. ja és nm szereti, őt röhögte ki, nem engem !!! a csaj értelmi fogyatékos és ezt nem rossz inulatból de igaz na csá és pofa be am 165 cm v
2009. jan. 1. 21:31
 23/32 A kérdező kommentje:
bocs folytatom, am vitát berekesztem ha küldtök még választ nem nézem meg mert nm érdekel!!!!! irhatook bármit nm fogom tudni mert egyszerűen nm nézem meg
2009. jan. 1. 21:33
 24/32 anonim ***** válasza:
Csak azt nem fogod fel, hogy ha TE KELLENÉL A PASINAK, AKKOR NEM LENNE A MÁSIK CSAJJAL! AKKOR VELED LENNE ÉS KÉSZ!
2009. jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
ugy is van nincsa másik csajjal :P
2009. jan. 2. 21:37
 26/32 anonim ***** válasza:
63%
És gondolod, majd most veled lesz? Egy 13 évessel?
2009. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ha állításod szerint nincs a másik csajjal, akkor miért írtad, hogy amikor felhívtad, a csaja vette fel???Most akkor vele van, vagy nincs vele?Eldönthetnéd már!
2009. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
már nincs
2009. jan. 3. 19:19
 29/32 anonim ***** válasza:
Na hát akkor hajrá! De a siker nem garantált, ha nagyon fiatal vagy hozzá!
2009. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
73%
Felejtsd el... Ha most szállt ki egy rossz kapcsolatból, nem fog belemenni egy másik rosszba. Főleg nem egy 13 éves éretlen, rosszindulatú, idegbeteg kis tyúkkal.
2009. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!