Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 45 év fölötti férfiak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 év fölötti férfiak még felfigyelnek a párjukon kívül másra is?

Figyelt kérdés
Észreveszik, ha pl valaki sportos vagy lefogy vagy egyszerűen csak csinos?Megmozgatja a fantáziájukat vagy már nem téma ez?
2022. dec. 31. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Felfigyelnek még a fogatlan vörös berakott haju takaritonőre is, ha az nejjlonyharisnyát húz a tömblábaira is hogy na a marisnak is viszket.


A férfiak MINDENT észrevesznek nyugi. Max a 15 éves vak csak ilyenekre. Nem a 40 esek.

2022. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, 45 éves férfiakat is érdekli a szex.
2022. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
47 évesen még érdekel főként a fiatal korosztály, de bármelyik csinos nő is. Párom is, de Ő más kategóriát képvisel.
2022. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az észrevevés miben merül ki? Úgy értem, későbbi fantáziálás vagy flört vagy csak megállapítás hogy csinos és ennyi?
2022. dec. 31. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha lehet és olyan meghúzza, ha nem akkor lesi ahogy a többit is, ha olyan.
2022. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem a kérdést sem! 47 vagyok, de ez csak a korom. Semmi de semmi nem változott. Én ugyanúgy leállok focizni, sárkányt eregetni, motorozni, kirándulni, szimulátorozni, célba lőni stb. Ugyanúgy imádom a szexet. Ugyanúgy lefutom a 2000 métert 8-9 perc alatt, ugyanúgy felfutok a 10-re a liftnél is gyorsabban.


Szóval mi is a kérdés? Megnézem-e a nőket? Mindet! Elképesztő mi? Főleg úgy hogy van feleségem? Ajaj, nagyon durva! Ha tehetném minden nap szexelnék! Hogy mi? Neked még feláll? De még mennyire! :)

2022. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
A 45 évesek pont kapuzárási pánikban vannak...
2022. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Ami utan nem all a cerka az utan is... a ferfi az meg 80 evesen ia latja a szepet , mi ilyen muveszi nem vagyunk .
2023. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy 22 éves lány vagy, aki azt szeretné, hogy a 45 éves, nős főnöke megdugja?
2023. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!